لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

امریکایی ها را درهرنقطه ازجهان هدف قرارخواهیم داد

گروه تروریستی داعش که محرک نخستین حملات هوایی امریکا درعراق از زمان پایان اشغال این کشور در سال ۲۰۱۱ شد به امریکا هشدارداد که درصورت ادامه حمله هوایی، امریکایی ها را درهرنقطه ازجهان هدف قرارخواهد داد. امریکا تاکنون دو خودرو داعش را منهدم کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از خبرگزاری رویترز ازبغداد، گروه تروریستی داعش به امریکا هشدار داد که در صورت ادامه حمله هوایی امریکا علیه نیروهای داعش امریکایی ها را در هرنقطه از جهان هدف قرار خواهد داد.

این هشدار درحالی اعلام شده که ارتش امریکا حضور جدی در مقابله با داعش ندارد و تنها 130 سرباز را برای حفاظت از اتباع خود به عراق فرستاده است.  مجموع عملیات نظامی که امریکا در عراق علیخ داعش انجام داده، یک بازرسی هوایی از آواره های ایزدی در سنجار و منهدم کردن دو خودرو که گفته شده بود متعلق به داعش است، بوده است.

 هشدار داعش با انتشار ویدئویی دراینترنت داده شد که در آن تصویر یک امریکایی گردن زده شده در جریان اشغال عراق توسط امریکا وهمچنین قربانیان تک تیراندازان نشان داده شده و به همراه آن بیانیه ای صادر شده به زبان انگلیسی درآن نوشته شده است ˈما همه شما را غرق خون خواهیم کرد. ˈ

پیشروی تازه داعش یک گروه انشعابی ازالقاعده، منجر به فرار ده ها هزار نفر از اعضای فرقه اقلیت ایزدی ومسیحیان ازبیم جانشان شده وزنگ خطر را برای دولت ومتحدان غربی اش به صدا در آورده است .

برخلاف القاعده، داعش تاکنون تصرف اراضی درعراق وسوریه برای گسترش خلافت مورد ادعایش را درکانون توجه قرار داده وحملات چشمگیری علیه اهداف غرب انجام نداده است.

امریکایی ها را درهرنقطه ازجهان هدف قرارخواهیم داد

باراک اوباما رئیس جمهوری امریکا روزدوشنبه در یک کنفرانس خبری اعلام کرد که خلافت اسلامی مورد ادعای داعش تهدیدی برای عراق و سراسر منطقه است .

جدید ترین مطالب سایت