لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

لبیک میلیونی مردم یمن به دعوت حوثی ها

نزدیک به یک میلیون یمنی به دعوت رهبر حوثی ها در صنعا پایتخت این کشور گرد هم آمدند و از رئیس جمهور یمن خواستند هر چه سریعتر اعضای فاسد دولت را برکنار کند.  

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، منابع یمنی اعلام کردند که بزرگترین تظاهرات در تاریخ انقلاب مسالمت آمیز جوانان یمن برای سرنگونی دولت فاسد، در پاسخ به درخواست روز گذشته عبدالملک الحوثی، رهبر حوثیها در صنعا برگزار شد.

لبیک میلیونی مردم یمن به دعوت حوثی ها

در این تظاهرات که از میدان التغییر با حضور گسترده مردم از استانهای مختلف آغاز شد، تظاهرکنندگان در تعدادی از خیابانهای پایتخت به حرکت درآمدند و با سردادن شعارهایی از عبدربه منصور الهادی، رییس جمهوری یمن، خواستند هر چه سریعتر قوانین افزایش قیمت ها را لغو کرده و دولت را برکنار کند.

انقلابیون با تاکید براینکه که از مواضع خود عقب نشینی نمی کنند و تسلیم نمی شوند تا اینکه فساد از کشور رفع شود، افزودند: همان طور که دولت، افزایش قیمت سوخت را تحمیل کرده است، آنها نیز به نوبه خود آن را به سرعت لغو خواهند کرد.

لبیک میلیونی مردم یمن به دعوت حوثی ها

در این تظاهرات که میلیونی توصیف شده است، تظاهرکنندگان در تعدادی از خیابان های یمن به حرکت درآمدند و بار دیگر به میدان التغییر بازگشتند.

انقلابیون تاکید کردند که از عصر امروز (سه شنبه) تا روز جمعه آینده هر روز در تظاهرات شرکت خواهند کرد و در صورتی که دولت برکنار نشود اقدام های شدیدتری برای اعمال فشار در خصوص دستیابی به خواسته های خود اجرا خواهند کرد.

هزاران انقلابی در دسته های بزرگ از استان های مختلف یمن برای کمک و پشتیبانی از انقلابیون و در پاسخ به درخواست روز گذشته رهبر حوثیها، امروز وارد صنعا شدند.

جدید ترین مطالب سایت