فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

برد پر گل گل بارسلونا در جام خوآن گامپر

بارسلونا با برتري شش بر صفر برابر ليون مکزيک فاتح جام "خوآن گامپر" شد.

هموطن: بارسلونا و لیون مکزیک شب گذشته برای تعیین قهرمان جام "خوآن گامپر" به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری پر گل آبی اناری ها به پایان رسید.

بارسلونا که با لوئیس انریکه چهره جدیدی پیدا کرده است، موفق شد با شش گل لیون مکزیک را شکست دهد.

برای بارسلونا در این دیدار لیونل مسی در دقیقه  چهار خیلی زود گلزنی کرد. نیمار برزیلی موفق شد بازگشت خوبی به ترکیب تیمش داشته باشد و گل دوم آبی اناری ها را به زیبایی در دقیقه  12 به ثمر برساند.

در دقایق پایانی نیمه نخست نیز همکاری مسی و نیمار باعث شد تا این بازیکن برزیلی گل سوم مسابقه را نیز به ثمر برساند تا نیمه نخست با برتری سه بر صفر بارسلونا به پایان رسیده باشد. نیمه دوم نیز با برتری مطلق بارسلونا شروع شد. منیر الحدادی پدیده جدید بارسلونا موفق شد دو بار در دقایق 56 و 78 برای تیمش گلزنی کند. اما این پایان کار نبود. ساندرو بازیکن جوان بارسلونا در دقیقه  90 مسابقه توانست گل ششم را به ثمر رساند تا این دیدار به برتری پر گل بارسلونا به پایان برسد.

پیش از شروع این بازی لوئیس سوآرس ، مهاجم جدید بارسلونا در ورزشگاه نوکمپ به هواداران این تیم معرفی شد و مورد تشویق هواداران قرار گرفت. این بازیکن اروگوئه ای که دوران محرومیتش را سپری می کند از روی سکوها نظاره گر پیروزی تیمش بود.

منبع خبر: ورزش3

 

جدید ترین مطالب سایت