فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

پیروزی چلسی مقابل برنلی

تيم فوتبال چلسي در اولين ديدار خود در ليگ برتر موفق شد برنلي را در ترف مور شکست دهد.

هموطن: چلسی در اولین دیدار خود در لیگ برتر موفق شد 3-1 برنلی را در ترف مور شکست دهد.

انتظارات به پایان رسید و بالاخره مورینیو ترکیب تیمش برای فصل جدید را مشخص کرد. او چک را پس از 10 سال نیمکت نشین کرد و کورتوا، گلر جوان بلژیکی جای او را گرفت. همچنین فیلیپه لوئیز نیز در میدان حضور نداشت و آقای خاص، فعلا آسپیلیکوئتا را به او ترجیح داده است.

بازی با گل زودهنگاهم برنلی شروع شد. اسکات آرفیلد موفق شد روی یک ضربه ی کرنر، گل اول بازی و تیمش را به ثمر برساند ولی تنها 3 دقیقه طول کشید تا دیگو کاستا، پاسخ این گل را بدهد و بازی را به تساوی بکشاند. چلسی کاملا بازی را در دست گرفت و تنها 5 دقیقه بعد و در دقیقه 21، آندره شورله روی پاس دیدنی فابرگاس گل دوم چلسی را به ثمر رساند. فشار چلسی پایان نداشت و در دقیقه 34، ایوانوویچ روی یک پاس گل دیگر از فابرگاس گل سوم چلسی را به ثمر رساند تا آبی های لندنی با پیروزی به رختکن بروند.

نیمه دوم نیز باز هم با عملکرد خوب چلسی همراه بود. البته دقایق ابتدایی برنلی تلاش کرد تا با به ثمر رساندن گل به بازی بازگردد ولی نمایش خوب کورتوا، مانع این اتفاق شد. چلسی تا پایان بازی را در دست گرفت و به حریف اجازه نداد کار خاصی انجام دهد.

این بازی اولین بازی رسمی دیگو کاستا و فابرگاس برای چلسی بود که هر دو عملکرد بسیار خوبی داشتند. کاستا گل تساوی بخش چلسی را به ثمر رساند و فابرگاس دو پاس گل زیبا به هم تیمی  هایش ارسال کرد.

شاگردان مورینیو شروع خوبی در لیگ برتر داشتند و همانطور که خرید هایشان نشان می دهد، آنها امسال به چیزی به جز قهرمانی فکر نمی کنند.

منبع خبر: ورزش3

 

جدید ترین مطالب سایت