لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

سرقت مسلحانه از شاهزادگان سعودی در پاریس

کاروان خودروهای شاهزاده سعودی در پاریس هدف حمله و سرقت مسلحانه قرار گرفت. ربایندگان علاوه بر برخی اسناد محرمانه، حدود دویست و پنجاه هزار یورو وجه نقد را به سرقت بردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از شبکه فرانس بیست و چهار، ماجرا ا این قراربود که کمی پس از ساعت هشت شب که  کاروان  خودروهای حامل شاهزادگان سعودی در حال ترک  هتل ژرژ پنجم در نزدیکی شانزلیزه  به سوی فرودگاه بود،  به وسیله  دو خودروی ناشناس متوقف شد.

راکبان این دو خودرو که دست کم پنج مرد نقاب دار و مسلح به اسلحه کلاشنیکف بودند با تهدید،  حدود دویست و پنجاه هزار یورو وجه نقد و اسناد محرمانه دیپلماتیک را  از شاهزادگان به سرقت بردند.

روکو کنتانتو، از سندیکای پلیس فرانسه می گوید: «این حمله،  کماندویی و سازمان یافته بوده و هیچ شلیکی در آن نشده است . عاملان این حمله به خوبی از زمان عبور خودروها مطلع بودند. حمله به کاروان های سفارتی امری نیست که همه روزه انجام شود بنابراین در وهله نخست لازم است دریابیم که این اقدام برای پول های نقد بوده است یا برای اسناد رسمی سفارت؟»

این گزارش می افزاید، در حال حاضر هیچ اطلاعاتی درباره ماهیت این مدارک و یا هویت شاهزاده سعودی منتشر نشده است. دو خودرو یکی متعلق به کاروان سفارتی و یکی متعلق به سارقان در حالی که سوخته بودند در منطقه «سن مم» در «سنمار» در چهل کیلومتری پاریس پیدا شدند.

تحقیقات در این زمینه به گروه مبارزه با راهزنی سپرده شده است.

جدید ترین مطالب سایت