لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

کاهش قیمت خودرو تا دو روز دیگر

به خودروسازان توصیه شده است، با توجه به افزایش تولید در ماه های اخیر و سودآوری این شرکت ها قیمت برخی محصولات خود را کاهش دهند که موافقت کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر ، رئیس شورا و مرکز ملی رقابت  با اعلام این خبر افزود: با مذاکراتی که با خودروسازان داشتیم قیمت خودروهای پر تولید  سه درصد کاهش خواهد یافت.

رضا شیوا  گفت : در شرکت سایپا احتمالا پراید و تیبا و در شرکت ایران خودرو پژو 405 و سمند به میزان 3 درصد  قیمت نهایی را کاهش می دهند که می تواند در قیمت کارخانه به 5 درصد برسد.

وی افزود: این کاهش قیمت به احتمال زیاد تا دو روز آینده از طرف خودروسازان اعلام خواهد شد.

کاهش قیمت خودرو تا دو روز دیگر

رئیس شورا و مرکز ملی رقابت گفت: قیمت نهایی پس از اضافه شدن هزینه ارتقاء به یورو 4 ، کیسه هوا، شماره گذاری ، مالیات و بیمه محاسبه می شود.

شیوا با اشاره به مباحثی که از طرف مجلس برای کاهش بیشتر قیمت خودروها مطرح شده است ،گفت: این بحث درباره مقوله یورو 4 و کیسه هواست که تاکنون مدارکی در این زمینه به ما ارائه نشده است.

وی گفت: برای افزایش قیمت شرط هایی با خودروسازان داشتیم از جمله اینکه محصولات مستقیم و از طریق سایت عرضه شود تا حاشیه بازار کمرنگ شود یا قراردادهای یک طرفه ، دو طرفه تنظیم شود و آپشن ها اختیاری باشد و تولید خودروسازان نیز افزایش یابد که این موارد محقق شده است.

 این درحالیست  که تابستان 93 از نیمه گذشته است اما  کشمکش بر سر قیمت خودرو همچنان ادامه دارد و بازار نیز کماکان در بلاتکلیفی به سر می برد.

جدید ترین مطالب سایت