لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

یک کشته در تیراندازی پلیس امریکا به معترضان/ میسوری منطقه جنگی شد

در نخستین حمله گارد ویژه اف بی آی به مردم معترض شهر فرگوسن در میسوری امریکا، یک نفر کشته شد. رسانه های عمده امریکا دستور دارند مانع از انتشار وسیع اخبار شوند، اما شاهدان عینی و رسانه های مستقل تاکید می کنند که میسوری تبدیل به منطقه جنگی شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، در نخستین حمله گارد ویژه اف بی آی به راهپیمایی مسالمت آمیز مردم شهر فرگوسن ایالت میسوری یک نفر از معترضان کشته شد.

تظاهرات امروز اگرچه آرام بود، اما در فضای پرتنشی برگزار گردید پلیس آمریکا با گاز اشک آور و نارنجک های صوتی به سمت معترضین حمله کرد.

یک کشته در تیراندازی پلیس امریکا به معترضان/ میسوری منطقه جنگی شد

معترضین بار دیگر به خیابان ها آمده بودند تا به مرگ مایکل بروان، نوجوان 18 ساله سیاه پوست، توسط یک افسر پلیس در 9 روز پیش اعتراض کنند. فرگوسن اکنون تحت وضعیت منع آمد و شد شبانه نیست اما جی نیکسون، فرماندار این شهر، از گارد ملی ایالتی درخواست کرده که برای برقراری آرامش در این شهر وارد عمل شوند.

خبرنگاران حاضر در محل راهپیمایی دیشب می گویند میزان گاز اشک آور به قدری زیاد بوده که تنفس برای همه حاضرین بسیار سخت شده بود.

 یک کشته در تیراندازی پلیس امریکا به معترضان/ میسوری منطقه جنگی شد

برخی شاهدین می گویند پلیس پس از پرتاب برخی اشیاء توسط تعدادی از معترضین اقدام به مداخله کرد. پلیس آمریکا مدعی شده است که به سوی آنها تیراندازی شده است.

برخی گزارش ها حاکی از این است که در جریان تیراندازی ها یک نفر که مجروح شده بود در بیمارستان جان سپرد.

یک کشته در تیراندازی پلیس امریکا به معترضان/ میسوری منطقه جنگی شد

این در حالیست که اوضاع فرگوسن در کنترل فرماندار میسوری نیست و او جز فراخوان نیروهای ذخیره ارتش گزینه ای پیش رو نداشته است.

همچنین باراک اوباما تعطیلات خود را به دلیل ناآرامی ها در میسوری نیمه تمام گذاشته است.جی نیکسون فرماندار میسوری ابتدا در فرگوسن وضع اضطراری و سپس حکومت نظامی اعلام کرد.

یک کشته در تیراندازی پلیس امریکا به معترضان/ میسوری منطقه جنگی شد

خانواده مایکل براون، خواستار کالبد شکافی این نوجوان به طور مستقل شدند، زیرا به مراکز و سازمان های فدرال اعتماد ندارد. براساس نتایج به دست آمده از کالبد شکافی جدید براون، 6 گلوله بر بدن قربانی اصابت کرده و دو عدد آن به سر وی شلیک شده است.

 این کالبد شکافی جدید به درخواست خانواده مایکل براون انجام شد. براساس نتایج کالبد شکافی، وی از پشت هدف قرار نگرفته است. به گفته وکیل خانواده براون، هیچ مدرکی دال بر فرار وی نیست. خانواده براون از قتل پسرشان به عنوان اعدام یاد می کنند.

دارن ویلسون پلیسی که عامل کشته شدن این نوجوان غیرمسلح شد، هنوز درباره این حادثه علنا اظهارنظر نکرده است.

یک کشته در تیراندازی پلیس امریکا به معترضان/ میسوری منطقه جنگی شد

اوباما ضمن دعوت مردم به آرامش گفت: «اریک هولدر»، دادستان کل آمریکا فردا، به فرگوسن سفر می کند تا در جریان تحقیقات دولت فدرال از حادثه قتل جوان ۱۸ ساله سیاه پوست به دست پلیس قرار بگیرد.

این در حالیست که شمار زیادی از مأموران پلیس آمریکا در حالیکه ماسک به صورت دارند و لباس های زرهی پوشیده اند با اسلحه های خود به سمت معترضان حرکت می کنند.

یک مأمور پلیس نیز از پشت بلندگو به معترضان در حالیکه زنجیره ای از مأموران پلیس به سمت معترضان حرکت می کنند، هشدار می دهد هرچه سریعتر محل را ترک کنند.

پلیس به آنها هشدار داده است که هرچه سریعتر منطقه را ترک کنند و دیگر این محل امن نمی باشد. مأموران پلیس چند نفر از معترضان را که هنوز تعداد آنها مشخص نیست و از جمله یک عکاس را دستگیر کردند.

جدید ترین مطالب سایت