لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

اینترنت ارزان و جهانی در راه است

شرکت های بزرگی همچون گوگل، مایکروسافت و همچنین آژانس های دولتی کشور های آمریکا و انگلستان عضو اتحادیه ای با نام اختصاری A4AI شده اند تا امکان دسترسی به اینترنت را برای میلیاردها نفر در سراسر جهان فراهم کنند.

شرکت گوگل، دولت ایالات متحده آمریکا و انگلستان و بیش از ۱۰ شرکت بزرگ جهان توافق نامه ای را به امضاء رسانده اند که براساس آن تمامی اعضای این اتحادیه موظفند در تامین اینترنت ارزان قیمت در سراسر جهان تلاش و همکاری کنند.

براساس این گزارش، گوگل به همراه آژانس توسعه بین المللی دولت آمریکا، وزارت توسعه بین المللی دولت انگلستان و موسسه خیریه Omidyar چهار موسس اصلی این اتحادیه محسوب می شوند و اعضای دیگر اتحادیه مذکور متشکل از مایکروسافت، یاهو، اینتل، سیسکو، آلکاتل، اریکسون، شرکت آفریقایی MainOne و اپراتور مخابراتی Digicel در حوزه کارائیب است.

هدف اصلی این گروه، بهبود زیرساخت شبکه های اینترنت کابلی و بی سیم در سراسر دنیا خواهد بود.

بنابر گزارش اتحادیه ارتباطات بین الملل سازمان ملل و طبق اطلاعات نشریه ارتباطات، هزینه ی اتصال به اینترنت در کشورهای در حال توسعه حدود شش برابر حد مجاز است. بنابراین کاربرانی که در این  کشورها زندگی می کنند، برای اتصال به اینترنت، به طور میانگین مجبور به پرداخت ۳۰ درصد کل حقوق ماهیانه خود هستند، براین اساس اتحادیه A4AI قصد دارد، این میزان را به کمتر از پنج درصد برساند و تا پیش از پایان سال ۲۰۱۵ میلادی، حداقل با ۱۰ کشور از نزدیک تعامل خواهد کند.

منبع خبر: گروه خبر سیمرغ

جدید ترین مطالب سایت