لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

تساوی مادریدی‌ها در دیدار رفت سوپرجام اسپانیا

ديدار رفت سوپر جام اسپانيا با تساوي يک بر يک به پايان رسيد.

هموطن: رئال مادرید و آتلتیکو مادرید بامداد امروز (چهارشنبه) در دیدار رفت سوپر جام اسپانیا در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید تا سرنوشت این جام به بازی برگشت کشیده شود.

دو تیم بازی را متعادل شروع کردند و کمتر تلاشی برای گل زدن در نیمه نخست انجام دادند. در نهایت موقعیت های دو تیم در نیمه نخست به جایی نرسید تا این نیمه با   تساوی بدون گل به پایان برسد.

در آغاز نیمه دوم کارلو آنچلوتی تصمیم گرفت تا خامس رودریگس را به جایزبه زمین مسابقه بفرستد. رئال در نیمه دوم بازی بهتری را به نمایش گذاشت و چندین بار تا آستانه گلزنی پیشرفت تا این که در نهایت در دقیقه  80 خامس رودریگس کلمبیایی موفق شد اولین گلش را برای رئال مادرید به ثمر برساند. اما این پایان کار نبود. رائول گارسیا، ها فبک آتلتیکو مادرید موفق شد در دقیقه  88 گل تساوی را به ثمر برساند تا این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان برسد.

دیدار برگشت سوپر جام اسپانیا هفته  آینده در ورزشگاه ویسنته کالدرون برگزار می شود و آتلتیکو مادرید با کسب یک تساوی بدون گل نیز فاتح این جام خواهد شد.

آتلتیکو مادرید فصل گذشته توانست پس از سال ها به عنوان قهرمانی در لیگای اسپانیا دست یابد. رئال مادرید نیز موفق شد با برتری دو بر یک برابر بارسلونا قهرمان جام حذفی این کشور کوپا دل ری شود.

منبع خبر: ورزش3

جدید ترین مطالب سایت