لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

واکنش تند محمد فنایی به حرف‌های قلعه‌نویی

محمد فنايي کمک داور بازنشسته فوتبال ايران و کارشناس برنامه نود به حرف هاي تند امير قلعه نويي در کنفرانس مطبوعاتي واکنش تندي نشان داد.

هموطن: به گزارش "ورزش سه"  قلعه نویی در کنفرانس مطبوعاتی امروز گفته است فنایی توجیه شده به این برنامه آمده بود و به کارشناسی او شائبه وارد کرده است، فنایی با عصبانیت در پاسخ به قلعه نویی می گوید: ایشان باید بدانند که عادل فردوسی پور از استقلال حمایت کرد و به عقیده او پنالتی بازی سپاهان، پنالتی نبود. من هم بنا بر تشخیص خودم عقیده داشتم این پنالتی درست است. من اهل زد و بند با کسی نیستم و کارنامه ام هم روشن است. من داوری هستم که در فینال جام جهانی قضاوت کردم و هرگز اعتبار خودم را با این چیزها عوض نمی  کنم.

به گفته فنایی حرف های قلعه نویی به او یک اتهام بزرگ به اوست که سال ها با پاکی در فوتبال ایران به کارشناسی مشغول است. 

فنایی می  گوید: آقای قلعه نویی با این جملات شعور خودش را نشان داده و مطمئنا به جز من هم آدم هایی هستند که جواب طرز فکر ایشان را بدهند. من متاسفم که این را بگویم اما من همیشه در مورد آقای قلعه نویی فکر دیگری می  کردم و حالا باید درباره حرف هایی که پشت سر ایشان زده می  شود بیشتر تعمق کنم. این را خطاب به آقای قلعه نویی تاکید می  کنم که من هیچ وقت توصیه پذیر نیستم برخلاف ایشان که حرف های بازیکنان نشان می  دهد چگونه عمل می  کند.

منبع خبر:ورزش3

 

 

جدید ترین مطالب سایت