فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

کفش های راحتی خانم ها

اصرار به انتخاب کفش راحت، حرفی کلیشه ای شده است ولی می توانیم به شما نشان بدهیم که کدام مدل  کفش ها راحت هستند. به زودی فصل سرما تمام می شود و شما احتیاج به کفشی دارید که در کنار راحتی، گرمی  چکمه .....

اصرار به انتخاب کفش راحت، حرفی کلیشه ای شده است ولی می توانیم به شما نشان بدهیم که کدام مدل  کفش ها راحت هستند. به زودی فصل سرما تمام می شود و شما احتیاج به کفشی دارید که در کنار راحتی، گرمی  چکمه و بوت را نداشته باشد، به همین دلیل این مدل کفش های راحتی را به شما پیشنهاد می کنیم که در بسیاری از روزهای سال می توانید به پا کنید و لذت ببرید:

یک تیپ هنری

کفش های راحتی خانم ها

این هم یک پیشنهاد برای دختر خانم های جوان و دانشجو که علاقه مند به دنیای رنگ ها هستند و این فرصت را دارند که با دنیای رنگ ها، ست های خاص و جذاب برای خود بسازند. یک دختر خانم جوان با این کفش قرمز ست دانشجویی خاص و جذابی برای خود می سازد.

کلاسیک اما فانتزی

کفش های راحتی خانم ها

این هم یک نمونه کالج کلاسیک که با داشتن لژ فرم اسپرت پیدا کرده است اما به دلیل داشتن همین لژ راحتی بیشتری از کالج های تخت دارد. این مدل کالج کمتر به کمر فشار وارد می کند. رنگ و طرح این کالج انتخاب خوبی است برای ست های اسپرت و به خصوص همراهی با شلوار جین.

متفاوت شوید

کفش های راحتی خانم ها

کفش کالج کلاسیک انتخاب خوبی است ولی شما با کمی  ابتکار می توانید کفش کلاسیک خودتان با چرم قهوه ای را تبدیل به کفشی خاص کنید. کافی است بند کفش تان را عوض کنید و یک بند رنگی با رنگی متفاوت انتخاب کنید.

خاص و تک

کفش های راحتی خانم ها

این هم برای کسانی که تیپ هنری را دوست دارند. چنین کفشی را می توانید با انواع شلوارهای کتان، جین و… بپوشید و با انواع ست های اسپرت و ورزشی ست کنید. رنگ این کفش هم از ویژگی های آن است که دست شما را برای ست های مختلف باز می گذارد.

جوان پسندترین

کفش های راحتی خانم ها

این کفش با پارچه کنفی طرحدار، بهترین انتخاب است برای خانم های جوانی که علاقه مند ست های نیمه رسمی  هستند. جنس و رنگ این کفش به گونه ای است که می توانید با لباس های مختلف آن را بپوشید و نگران ست کردن کیف و کفش خود نباشید.

راحتی باورنکردنی

کفش های راحتی خانم ها

این مدل مناسب خانم هایی است که از مشکل کمر درد رنج می برند و باید از کفش هایی با کمی لژ یا پاشنه استفاده کنند. این کفش هم لژی دارد که در زیر کفش مستتر شده است. چرم بودن این کفش هم از ویژگی های آن است که هم دوام کفش را بالا می برد و هم برای استفاده مداوم و روزانه انتخاب بهتری محسوب می شود.

جدید ترین مطالب سایت