لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

هشدار آیت الله مکارم شیرازی درباره فعالیت فرقه ها

آیت الله مکارم شیرازی تاکید کرد: ظهور فرقه های جدید در مناطق حاشیه ای و مرزی کشور، مشکل جدی است و باید با ساخت مساجد، خانه های عالم و حسینیه ها در این مناطق، از فعالیت و تحرکات این گروه ها جلوگیری شود.

به گزارش سرویس وب گردی پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، این مرجع تقلید در دیدار با اعضای هیئت رئیسه مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در مشهد افزود: با رحلت عالمان شاخص و با نفوذ در استان ها، جایگزینی برای آنان نیست و خالی شدن شهرستان ها از وجود عالمان برجسته، زمینه نفوذ بیشتر دشمنان را فراهم می کند؛ بنابراین باید با تشویق اساتید خوب برای حضور در استان ها از نفوذ دشمنان جلوگیری کنیم.

آیت الله مکارم شیرازی گفت: علت مخالفت دشمنان با شیعیان این است که در همه زمینه ها شیعیان حرف اول را می زنند و  باید از مخالفت ها پرهیز کرد.

وی با تأکید بر ترس دشمنان از قدرت نفوذ علمای شیعه در میان مردم افزود: وحشت دشمنان به ویژه پس از جریان عراق و نقش پررنگ حوزه علمیه و مرجعیت در جهت  دهی به مردم، بیشتر شده است؛بنابراین باید مواظب توطئه های آنان باشیم.

این استاد حوزه علمیه قم با بیان این که وضعیت معیشتی طلاب  سبب شده است، آنها از مباحثه و حوزه فاصله بگیرند، گفت: مباحثه سنت حسنه حوزه های علمیه است و باید در حوزه ها حفظ شود و تحت تاثیر مسایل معیشتی قرار نگیرد و اساتید حوزه باید طلاب را به مطالعه، تدریس و مباحثه تشویق کنند تا حوزه به خودکفایی برسد.

جدید ترین مطالب سایت