لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

نامه ۹۰ کارشناس آلمانی به دولت، ضد رژیم صهیونیستی

نود کارشناس برجسته آلمان خواستار تغییر سیاست های دولت این کشور در قبال رژیم صهیونیستی شده و توقف صادرات سلاح برای این رژیم و دریافت غرامت از آن را بابت ویران کردن غزه خواستار شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از هفته نامه "اشپیگل"،  ائتلاف متشکل از بیش از نود کارشناس مسائل خاورمیانه آلمانی، دولت این کشور را به تغییر رویکرد و سیاست هایش در قبال رژیم صهیونیستی خواستار شدند.

نامه ۹۰ کارشناس آلمانی به دولت، ضد رژیم صهیونیستی

آنها در این نامه ای به دولت و نمایندگان پارلمان آلمان، خواستار اقدامات بیشتر برای برقراری آتش بس دائمی در جنگ غزه و پایان محاصره  آن شدند.

در بخشی از این نامه آمده است: ادامه سیاست محاصره غزه ، پیشرفت و توسعه برای مردم  این باریکه  نخواهد داشت .

از جمله  نخستین  امضا کنندگان این  نامه  "اولریک فرایتاگ"، مدیر مرکز مطالعات شرق پیشرفته  در برلین، "اودو اشتاین باخ"، رئیس  موسسه گیگا در هامبورگ و همچنین یکی از کارشناسان معروف موسسه هاینریش بول، از سفیران سابق این کشور بوده اند.

در این  نامه همچنین آمده است که حماس همچنان محبوب باقی می ماند، پس دیگر نباید بیش از این از مذاکره با آن خودداری شود و  نتیجه سیاست انزوای ما علیه این گروه از پیروزی آن در انتخابات سال 2006 دلسرد کننده است.

این کارشناسان برجسته تاکید کردند، دولت وحدت فلسطینی که دو گروه فتح و حماس در اوایل ژوئن درباره آن توافق کردند، باید تقویت شود.

در بخش دیگری از این نامه  آمده است که برای باز سازی دوباره باریکه غزه باید آلمان از رژیم صهیونیستی به علت ویران کردن زیر ساخت های آن که سال ها با پول اتحادیه اروپا و آلمان تامین شده است، غرامت دریافت کند.

کارشناسان آلمانی به ویژه توقف صادرات سلاح  به رژیم صهیونیستی را خواستار شدند.

در ادامه این  نامه  آمده است که میلیاردها یورو برای بازسازی یاریکه غزه به علت حملات احتمالی آینده  رژیم صهیونیستی به این منطقه هدر خواهد رفت .

این نامه در حالی صادر شده است که  بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی عصر دیروز  پس از پایان اتش بس 5 روزه میان این رژیم و گروههای فلسطینی با  تمدید آن مخالفت کرد و دستور بازگشت هیئت مذاکره کننده این رژیم از قاهره و توقف مذاکرات با نمایندگان گروه های فلسطینی درباره آتش بس دائم  و همچنین  دستور آغاز حمله دوباره را به غزه صادر کرد .

جدید ترین مطالب سایت