لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

انتقاد سوریه از سیاست یک بام و دو هوای سازمان ملل

بشار جعفری در سازمان ملل متحد اعلام کرد، سازمان ملل باید به مسئولیت های خود در دخالت نکردن در امور داخلی کشورها عمل کند و سیاست یک بام و دو هوا را کنار بگذارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از خبرگزاری سوریه، بشار جعفری، نماینده دائم سوریه در سازمان ملل، در سخنانی در نشست شورای امنیت ،پس  از تصویب قطعنامه  شماره 2171 شورای امنیت مبنی بر افزایش  اختیارات دبیرکل سازمان ملل  برای جلوگیری از مناقشات و بحران ها در جهان،  شناسایی عاملان اصلی بحران های اخیر در جهان عرب را مهم دانست و گفت :«طرف های بین المللی، منطقه ای و محلی در ریختن خون میلیون ها انسان بی گناه و نابودی زیرساخت های کشورها نقش داشتند.»

انتقاد سوریه از سیاست یک بام و دو هوای سازمان ملل

که به چگونگی حفظ امنیت و صلح بین المللی اختصاص یافته بود، تاکید کرد:« ملت های منطقه، اکنون تاوان تجاوز نظامی آمریکا به عراق را در سال 2003  پرداخت می کنند. تجاوزی که با توجیحات یکجانبه انجام شد و شورای امنیت و دبیرکل سازمان ملل  در آن زمان سکوت کردند.

جعفری در ادامه گفت:« ملت لیبی نیز اکنون تاوان تجاوزی  را پرداخت می کنند که به نابودی کشورشان و استقرار گروههای تکفیری در آن منجر شد؛ حضور گروههای تکفیری در لیبی، تهدیدی برای امنیت این کشور است.»

نماینده دائم سوریه  درسازمان ملل ، ازاین سازمان خواست به وظایفش درباره رعایت اصول حاکمیت و دخالت نکردن در امور داخلی کشورها، عمل کند.

وی افزود، حفظ صلح و امنیت بین المللی و اقدام برای جلوگیری از مناقشات تنها زمانی ممکن است که سازمان ملل، تروریسم و کشورهای حامی ترورریسم را محکوم کند و سیاست یک بام و دو هوا را کنار گذارد.

جدید ترین مطالب سایت