فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

جمعه خشمی دیگر در کرانه باختری

مردم کرانه باختری امروز پس از اقامه نماز جمعه در حمایت از مقاومت غزه تظاهرات می کنند . این تظاهرات به دعوت حماس صورت می گیرد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، جنبش حماس با صدور بیانیه ای از فلسطینیان ساکن مناطق مختلف کرانه باختری خواست تا امروز پس از نماز جمعه در حمایت از مردم نوار غزه، تظاهرات کنند .

ازآغازحملات رژیم صهیونیستی به غزه ، مردم ساکن کرانه باختری در حمایت از هموطنان فلسطینی خود در نوارغزه تظاهرات ضد صهیونیستی برپا کردند.

جمعه خشمی دیگر در کرانه باختری

معترضین از جامعه جهانی و جهان عرب و اسلام خواستند که برای جلوگیری از تجاوزات و اقدامات تروریستی رژیم صهیونیستی وارد عمل شوند.

درروزهای گذشته نظامیان رژیم صهیونیستی درکرانه باختری با فلسطینیانی که درحمایت از مردم غزه تظاهرات کردند درگیر شدند.

بر اساس آمارها، درهفته های گذشته دست کم 22 فلسطینی در کرانه باختری به دست نیروهای اسرائیلی کشته شده اند. بیشتر قربانیان در جریان  اعتراض ها به حملات رژیم اسرائیل علیه نوار غزه هدف گلوله نظامیان این رژیم قرار گرفتند.

نیروهای رژیم صهیونیستی  برای متفرق کردن فلسطینیان مخالف جنگ در کرانه باختری همواره از گلوله های جنگی و پلاستیکی استفاده می کنند.

گروه های حقوق بشر فلسطین می گویند سربازان رژیم صهیونیستی به شکلی سازمان یافته کودکان و جوانان فلسطینی را در کرانه باختری می کشند و این روند رو به افزایش است.

رژیم صهیونیستی در سرکوب مبارزان فلسطینی در کرانه باختری رود اردن نه تنها به بازداشت آنها اقدام می کند بلکه سیاست تخریب خانه های این فلسطینیان، از دیگر اقدامات این رژیم در مواجهه با مقاومت ساکنان این منطقه است.

رژیم صهیونیستی روز سه شنبه دو خانه فلسطینی در شهر الخلیل در جنوب کرانه باختری رود اردن را با استفاده از مواد منفجره تخریب و خانه ای دیگر را با استفاده از سیمان مسدود کرد .

جدید ترین مطالب سایت