لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

تیم ملی ایران به آفریقای جنوبی برمی‌گردد

تيم ملي فوتبال ايران براي آماده سازي حضور در جام ملت هاي آسيا به درخواست کي روش اردويي را در آفريقاي جنوبي برگزار خواهد کرد.

هموطن:  کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی ایران که روز گذشته به منطور تمدید قراردادش با تیم ملی جلسه ای را با علی کفاشیان برگزار کرد پس از اینکه برای ماندن در رأس کادرفنی تیم ملی به توافق رسید، در این جلسه از رئیس فدراسیون فوتبال ایران درخواست کرد تا تیم ملی کشورمان برای آماده سازی خود جهت حضور در جام ملت های آسیا 2015 استرالیا علاوه بر حضور در اردویی اروپایی، در آفریقای جنوبی نیز اردویی را برگزار کند.

تیم ملی ایران قرار است دهه سوم مهرماه و همزمان با روزهای فیفادی اردویی تدارکاتی در اروپا برگزار کند، سپس ملی پوشان در دهه سوم آبان ماه اردویی تدارکاتی دیگری را برگزار می کنند که در پایان این اردو، تیم ملی در تهران با کره جنوبی دیدار خواهد کرد. در نهایت شاگردان کی روش 20 روز زودتر از جام ملت های آسیا اردوی نهایی خود را برای حضور در جام ملت های آسیا برگزار می کنند.

به این ترتیب تیم ملی ایران به احتمال زیاد یکی از کمپ های دوم یا سوم خود را در آفریقای جنوبی برگزار می کند.

این تصمیم به این دلیل گرفته شده است که در اردوی گذشته که تیم ملی برای آماده سازی حضور در جام جهانی 2014 انجام داد، تیم های باشگاهی این کشور همکاری خوبی را با تیم ملی ایران به عمل آوردند.

منبع خبر: ورزش3

 

جدید ترین مطالب سایت