لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

۴ فناوری جدید دفاعی رونمایی شد

رئیس جمهوری در دومین روز از هفته دولت در سازمان صنایع هوایی نیروهای مسلح حضور یافت و ضمن بازدید از نمایشگاه صنایع دفاعی، از چهار دستاورد دفاعی در سازمان صنایع هوایی نیروهای مسلح رونمایی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر این 4 دستاورد نظامی که رونمایی شد به ترتیب عبارتند از:

موشک کروز دریایی قدیر

۴ فناوری جدید دفاعی رونمایی شد

۴ فناوری جدید دفاعی رونمایی شد

موشک دریایی قدیر نسل جدیدی از موشکهای کروز با برد 300 کیلومتری که می تواند اهداف دریایی دشمن را  با دقت و قدرت تخریب بالا منهدم کند. این موشک همچون موشکهای  هم خانواده خود مانند نور و قادر  امکان شلیک از ساحل و شناورها را دارد.

فیلم تست موشک کروز قدیر را اینجا ببینید

موشک کروز دریایی نصر بصیر

۴ فناوری جدید دفاعی رونمایی شد

موشک کروز دریایی نصر بصیر که توسط محققان هوا فضای وزارت دفاع و پشتیانی نیروهای مسلح طراحی و ساخت شده است یک موشک دریایی است که علاوه بر  قابلیت چالاکی و قدرت عملیاتی بالا به ویژگی عملیات در سکوت و هوشمندی نیز مجهز است.

فیلم تست موشک نصر بصیر را اینجا ببینید

نسل جدید پهپاد کرار رهگیر

۴ فناوری جدید دفاعی رونمایی شد

کرار رهگیر نسل جدید پهپادهای جت جمهوری اسلامی ایران است که با ماموریت رهگیری هوایی پرنده های متجاوز طراحی و ساخته شده است. نیروهای مسلح کشورمان با در دست داشتن این پهپاد می توانند عملیاتهای متنوع تری برای پدافند هوایی در ارتفاع بالا انجام دهند و دفاع از حریم هوایی کشور با قوت بیشتری ادامه یابد.

فیلم تست پهپاد کرار رهگیر را اینجا ببینید

 پهپاد فتو گرامتری مهاجر 4

۴ فناوری جدید دفاعی رونمایی شد

که یک سامانه نقشه برداری هوایی با کاربرد نظامی و غیر نظامی است که قادر است نقشه های با وضوح و کیفیت بالا تهیه و در دسترس کاربران خود قرار دهد.

جدید ترین مطالب سایت