فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

نگرانی جدی نخست وزیر و وزیر کشور انگلیس

نفوذ پذیر بودن مرزهای انگلیس پرسش هایی را درخصوص توانایی این کشور برای دستگیری افراط گرایان مظنون به اعمال تروریستی در زمان بازگشت شان از کشورهای سوریه و عراق ایجاد کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، ساندی تلگراف عنوان کرد: آمار حاکی از آن است که هزاران تن از مهاجران غیرقانونی هر سال از طریق منافذ موجود در مرزهای بریتانیا ناپدید می شوند.

به نوشته ساندی تلگراف، آمار وزارت کشور که به دست این روزنامه رسیده، موید آن است که شمار مهاجرانی که بعد از متوقف شدن در کنترل های مرزی به دلیل جعلی بودن پاسپورت یا ویزای شان ، ناپدید می شوند، به نحو عجیبی افزایش یافته است.

نگرانی جدی نخست وزیر و وزیر کشور انگلیس

ساندی تلگراف نوشت: براساس این آمارها که در چارچوب قانون آزادی اطلاعات افشا می شود، از 3 هزار و 527 مهاجری که سال گذشته میلادی بعد از متوقف شدن در ایستگاه های بازرسی مرزی ناپدید شده اند، تنها 846 نفر پیدا شده اند و هنوز اطلاعی از مابقی آنها در دست نیست.

این روزنامه افزود: البته این آمار مربوط به کسانی است که در پست های بازرسی مرزی با مشکل مواجه شده اند و شامل کسانی که به نحوی موفق می شوند به رغم داشتن مشکلات یاد شده از این سیستم های کنترلی و نظارتی عبور کنند، نمی شود.

یه نوشته ساندی تلگراف، این آمارها در زمانی منتشر می شود که دیوید کامرون نخست وزیر و ˈترزا میˈ وزیر کشور انگلیس نسبت به خطر افراط گرایان و تروریست هایی که برای جنگیدن به سوریه و عراق رفته اند، برای بریتانیا هشدار داده اند.

این روزنامه با اشاره به حضور حداقل 500 بریتانیایی در صف گروه های افراطی و تروریستی در عراق و سوریه نوشت: مقامات بریتانیا بر این باور هستند که بازگشت این افراد یک تهدید امنیتی برای این کشور به شمار می رود.

مقامات انگلیس گفته اند که افراد مظنون به دست داشتن در اعمال تروریستی در کشورهای عراق و سوریه در زمان بازگشت به بریتانیا دستگیر خواهند شد.

 

جدید ترین مطالب سایت