لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

توزیع تجهیزات نظامی میان نیروهای پلیس ایالتی آمریکا

یک مقام دولت آمریکا در این باره گفت رئیس جمهور دستور بازنگری برنامه های فدرال و بودجه هایی را صادر کرده است که بر اساس آن، نیروهای پلیس ایالتی و محلی می توانند اقدام به خرید تجهیزات نظامی کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا روز شنبه دستور بازنگری توزیع تجهیزات نظامی را میان نیروهای پلیس ایالتی و محلی صادر کرد.

یک مقام ارشد دولت اوباما در این باره اعلام کرد علت صدور این دستور توسط اوباما، نگرانی های به وجود آمدن در خصوص نحوه استفاده از این گونه تجهیزات در جریان مقابله با ناآرامی های نژادی در شهر فرگوسن ایالت میسوری است.

به گزارش خبرگزاری رویترز از ادگارتاون، این مقام دولت آمریکا در این باره گفت رئیس جمهور دستور بازنگری برنامه های فدرال و بودجه هایی را صادر کرده است که بر اساس آن، نیروهای پلیس ایالتی و محلی می توانند اقدام به خرید تجهیزات نظامی کنند.

وی افزود رئیس جمهور آمریکا می خواهد از این موضوع آگاه شود که آیا ادامه این برنامه ها که پس از حملات 11 سپتامبر سال 2001 آغاز شدند، اقدامی مناسب است یا نه، و اینکه آیا نیروهای پلیس ایالتی و محلی، آموزش های مناسب را در این خصوص دیده اند.

جدید ترین مطالب سایت