لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

ویروس ابولا به انگلیس رسید

مقامات بهداشتی انگلیس عصر روز شنبه تایید کردند که اولین مورد ابتلا به ویروس مهلک و همه گیر ابولا در این کشور مشاهده شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، وزارت بهداشت انگلیس اعلام کرد: آزمایش های صورت گرفته بر روی یک انگلیسی که هنگام اقامت در سیرالئون به این ویروس مبتلا شده، مثبت بوده است.

این وزارتخانه بدون اشاره به جزییات مربوط به این بیمار بریتانیایی، گفته است که وی درحال حاضر به منظور درمان این بیماری که تاکنون جان یک هزار و 427 نفر را در غرب آفریقا گرفته است، تحت مراقبت های پزشکی قرار دارد.

ویروس ابولا به انگلیس رسید

وزیر امور خارجه انگلیس اخیرا اعلام کرد: ویروس ابولا که کشورهای غرب آفریقا را درگیر کرده ، تهدیدی  برای بریتانیا  به شمار می رود.منابع انگلیسی پنجشنبه گذشته نیز از مرگ یک بیمار مشکوک مبتلا به ویروس خطرناک ابولا در منطقه دونگال واقع در ایرلند شمالی خبرداده بودند.

ویروس ابولا به انگلیس رسید

ابولا که یکی از خطرناک ترین بیماری های شناخته شده است، درمان قطعی و یا واکسن ندارد و از طریق تماس مستقیم با ترشحات و مایعات بدن بیمار منتقل می شود.

بنا بر اعلام سازمان جهانی بهداشت تاکنون بیش از 2600 تن به ابولا  مبتلا شده که از این تعداد  1427 تن  جان باخته اند.  لیبریا کانون اصلی شیوع ابولا در جهان است و پس از ان کشورهای گینه، سیرالئون و نیجریه بیشترین بیماران مبتلا به ابولا را در خود جای داده اند.

جدید ترین مطالب سایت