لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

افشای رابطه ادعای نقض آتش بس حماس با ترور محمد الضیف

مشاور قضایی سابق کابینه رژیم صهیونیستی ادعای بنیامین نتانیاهو درباره نقض آتش بس از طرف حماس را بی اساس خواند و گفت:« نقض آتش بس بهانه ای بود که رژیم صهیونیستی برای ترور یکی از فرماندهان حماس به آن نیاز داشت.»

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،  میخائیل بن مائیر افزود: نقض آتش بس بهانه ای بود که رژیم صهیونیستی  آن را جعل کرد تا شرایط را برای ترور محمد الضیف از فرماندهان ارشد گردان عزالدین قسام شاخه نظامی جنبش حماس فراهم آورد.

روزنامه  صهیونیستی «میکور ریشیون»  نوشت : بن مائیر که مدتی قاضی دادگاه عالی رژیم صهیونیستی  بود، در توئیتر نوشته است: توافقی در میان نبود، بار دیگر درگیری ها آغاز شد، ولی چه کسی متهم است؟ حماسی که در پی توافق با رژیم صهیونیستی  بود یا رژیم صهیونیستی که برای ترور محمد الضیف ، بیهوده به نقض آتش بس تمسک کرده است.

اهمیت اظهارات بن مائیر در این است که اروپا و آمریکا تلاش می کنند، ادعاهای مقامات صهیونیستی  را درباره نقض آتش بس  درست جلوه دهند.

 روزنامه هاآرتص هم به نقل از  امیر اورن ، تحلیلگرصهیونیست  نوشته بود: شواهد نشان می دهد، رژیم صهونیستی  در پی آن بود، بهانه ای برای نقض آتش بس پیدا کند و بتواند ترور محمد الضیف را توجیه کند.

اورن گفت:« بعید است حماس آتش بس را نقض کرده باشد، بهانه نقض آتش بس حماس  نیز نیاز اسرائیل برای  دستیابی به اطلاعات مکان حضور محمد الضیف، فرمانده نظامی این گروه و ترورش بود.

افشای رابطه ادعای نقض آتش بس حماس با ترور محمد الضیف

 یکی از وزیران رژیم صهیونیستی نیز  اعلام کرد : محمد الضیف، رهبر شاخه نظامی حماس که همسر و یکی از دخترانش در حملات هوایی هفته گذشته  این رژیم به غزه کشته شدند، "هدف ترور" است.

"گیدئون ساعر"، وزیر امور داخلی رژیم صهیونیستی  در گفتگو با رادیو نظامی رژیم صهیونیستی مدعی شد: محمد الضیف، سزاوار مرگ است، وی یک هدف است و همین که فرصتی بدست آمد، باید آن را غنیمت شمرد و وی را از بین برد.

رژیم صهیونیستی پیشتر اذعان کرده بود، در تلاش برای ترور «محمد الضیف»، فرمانده گردان های القسام از 5 تُن مواد منفجره حین گلوله باران منزل «الدلو» استفاده کرده است.

این رژیم  با ادعای تلاش برای ترور محمد الضیف کوشید که به یک موفقیت نظامی دست یابد، اما این تلاش به شهادت همسر، فرزند و شماری از غیر نظامیان منجر شد و اوضاع به نقطه صفربازگشت .

جدید ترین مطالب سایت