لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

سندی در تائید شهادت دانایی فر ارائه نشده

معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور گفت: تا کنون هیچ سند و مدرکی دال بر تایید شهادت «جمشید دانایی فر» یکی از مرزبانان گروگان گرفته شده ایرانی توسط گروهک تروریستی به وزارت کشور ارایه نشده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، «حسین ذوالفقاری»، معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور گفت: از زمان انتشار خبرهایی مبنی بر شهادت جمشید دانایی فر، ما همچنان پیگیر این موضوع هستیم تا چنانچه سند و مدرکی دال بر تائید قطعی شهادت وی وجود دارد، اعلام کنند، اما تا کنون هیچ سند و مدرکی در این زمینه ارائه نشده است.

وی امروز شنبه، یک شهریور 1393، اختصاصی به ایرنا گفت: ما از شورای تامین استان سیستان و بلوچستان خواسته ایم علت، مدرک و سند خود را در این زمینه به وزارت کشور اعلام کنند.

با وجود این، «علی اصغر میرشکار، معاون امنیتی و انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان»، امروز به ایرنا گفت: شهادت جمشید دانایی فر یکی از مرزبانان گروگان گرفته شده ایرانی توسط گروهک تروریستی موسوم به جیش العدل را تایید کرد.

در پی انتشار این خبر در ایرنا و بازتاب گسترده آن در رسانه های مختلف، روح الله جمعه ای، رئیس مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور، در گفتگو با فارس، از صحت و سقم این خبر ابراز بی خبری کرد و گفت؛ وزارت کشور، این خبر را تائید نمی کند.

پنج مرزبان ایرانی، به نام های «رامین حضرتی»، «سجاد زاهانی»، «جمشید دانایی فر»، «محمد نظامی» و «جمشید تیموری»، هفدهم بهمن ماه سال 92 در منطقه مرزی جکیگور استان سیستان و بلوچستان ربوده شدند و دو روز بعد بود که گروهکی به نام «جیش العدل»، تصویر آنان را منتشر کرد و مسئولیت اقدام تروریست ها را بر عهده گرفت.

سندی در تائید شهادت دانایی فر ارائه نشده

چهار مرزبان ایرانی، روز 17 فروردین امسال آزاد شدند و نهادهای مسئول، همچنان برای مشخص شده سرنوشت دانایی فر در تلاش اند.

جدید ترین مطالب سایت