لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

پاکسازی ریف دمشق تا جنوب وادی عین ترما در غوطه شرقی

منابع نظامی سوری از ادامه پیشروی  های ارتش سوریه در حومه دمشق و عملیات آن در درعا، ادلب و لاذقیه خبر دادند. در حومه دمشق ارتش سوریه ضمن پاکسازی تروریست های از برخی مناطق، تا جنوب وادی عین ترما در غوطه شرقی پیش رفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از خبرگزاری سوریه (سانا)، ارتش سوریه طی عملیاتی در لاذقیه ضمن به هلاکت رساندن تعدادی از تروریست های وابسته به جبهه النصره ادوات متعلق به آنها را منهدم کرد.

پاکسازی ریف دمشق تا جنوب وادی عین ترما در غوطه شرقی

در عملیات ارتش سوریه با هدف قرار دادن مناطق الکرد، ترتیاح و دروشان در لاذقیه تعدادی از سرکردهای جبهه النصره نیز از جمله ابو ماجد الانصاری و احمد عبدون به هلاکت رسیدند.

در حومه درعا  ارتش سوریه طی عملیاتی علیه گروه های مسلح ضمن به هلاکت رساندن آنها در مناطق الکرک، سیریتل، مزرعه ابویاسین الحریری، تل الخضر، المسیفره، معربه، الجیزه، بصری الشام، عتمان و مزرعه الحورانی تعدادی از تروریست ها را به هلاکت رساند و سلاح های سنگین آنها را منهدم کرد.ارتش سوریه مانع از نفوذ تروریست های از ملیحه در حومه دمشق به سوی درعا شد.

در حومه القنیطره نیز ارتش و نیروهای مسلح سوریه در رسم البرغلف حرش الخرار، عین الدرب، مجدولیه و ممتنه تعدادی از تروریست ها را به هلاکت رساند و برخی دیگر را زخمی کرد.

ارتش سوریه نفوذ گروه های مسلح به فرودگاه ابوظهور در ادلب را خنثی کرد و تعدادی از سرکرده های آنها را به هلاکت رساند. در روستاهای قمیناس، المجاص، بزیت و البشیریه در حومه ادلب نیز ارتش سوریه عملیاتی علیه گروه های مسلح انجام داد.

در حمص و حومه آن نیز تعدادی از تروریست ها در عملیات ارتش در مناطق ابو حوادیت، الفاو، رحوم، عرشونه، السلطانیه و خربه الربیت، ابو السنابل،عقرب و تل دهب به هلاکت رسیدند و برخی دیگر زخمی شدند.

در حومه دمشق نیز ارتش سوریه به پیشروی های خود ادامه داد و ضمن پاکسازی تروریست های از برخی مناطق، تا جنوب وادی عین ترما در غوطه شرقی پیش رفت.به گفته منابع نظامی این پیشروی ها پس از تسلط بر شرکت تامیکو که شرکتی دارو سازی است و نیز کارخانه پاندا در روزهای اخیر صورت گرفته است.

در منطقه عدرا البلد نیز مرکز وابسته به گروه های مسلح از سوی ارتش سوریه مورد هدف قرار گرفت.

جدید ترین مطالب سایت