لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

شکست مذاکرات دولت یمن با حوثی ها

شبکه خبری العربیه از شکست گفت وگو های دولت صنعا با حوثی ها خبر داد. العربیه در عین حال سعی کرد که مسئولیت این شکست را متوجه جنبش حوثی کند و مدعی شد که حوثی ها بر مخالفت با گفت وگو و بر تشدید تنش تاکید دارند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر از تسنیم،  شبکه خبری العربیه که رویکرد حمایت از دولت یمن در دستور کار این شبکه قرار دارد، از شکست گفت وگو های دولت صنعا با حوثی ها خبر داد.

به گزارش این شبکه خبری، فرستاده رئیس جمهور یمن گفت: مذاکرات میان دولت با حوثی ها به شکست انجامید. قرار بود  نشست رهبر حوثی های یمن با هیئت نمایندگان ریاست جمهوری این کشور امروز از سرگرفته شود.

 پایگاه خبری العهد لبنان  گزارش داد که عبد الملک المخلافی سخنگوی هیأت رسمی ریاست جمهوری یمن اعلام کرد که این هیأت پیش نویس توافقی برای تشکیل دولت شایسته سالاری طی یک ماه برای اعلام نظر و موضع به جنبش حوثی ها تحویل داده است.

این هیأت از سوی عبد ربه هادی منصور برای نشست با عبد الملک حوثی رئیس جنبش حوثی های یمن اعزام شده است.

مخلافی همچنین افزود:  تشکیل دولت شایسته سالاری طی یک ماه بعد از امضای آن توسط طرفین، تشکیل کمیته ای اقتصادی برای بررسی و تحقیق درباره اوضاع اقتصادی و همچنین تشکیل کمیته ای برای تسریع در روند اجرای مصوبات کنفرانس ملی یمن، از جمله مهمترین مواردی است که در این پیش نویس آمده است.

اخبار ضد و نقیض از موافقت رئیس جمهور یمن با درخواست تظاهرات کنندگان این کشور مبنی بر تغییر دولت ناکارآمد کنونی منتشر می شود. خبرگزاری رویترز دیروز به نقل از منابع دولتی یمن گزارش داده بود که دولت این کشور به منظور پایان بخشیدن به اعتراضات جنبش حوثی ها، پیشنهاد داد که ظرف مدت یکماه استعفا داده و تصمیم خود مبنی بر قطع یارانه سوخت را دوباره بررسی کند.

گفته می شود هیئت ریاست جمهوری یمن، پیش نویس طرحی را به گروه انقلابیون انصارا... ارائه کرده است که براساس آن نخست وزیر برکنار و دولت جدیدی با مشارکت افراد شایسته تشکیل می شود.

هزاران یمنی از روز جمعه مرحله دوم خیزش مردمی علیه سیاست های دولت این کشور تحت عنوان «تحصن نامحدود» را شروع کردند.

جدید ترین مطالب سایت