فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

مترو و اتوبوس از ابتدای مهر نیم بها می‌شود

قائم مقام معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از توزیع کارت  های 50 درصد تخفیف مترو و اتوبوس ویژه دانش آموزان خبر داد.

هموطن: حجت اله بهروز در گفتگویی با اشاره به آغاز ثبت نام کارت های تخفیف دار مترو و اتوبوس ویژه دانش آموزان و دانشجویان اظهار داشت: دانش آموزان می توانند با ثبت نام در سایت اینترنتی www.eticket.ir نسبت به تکمیل فرآیند ثبت نام خود اقدام نموده واز تخفیف 50 درصد برخوردار شوند.

وی با اشاره به تداوم توزیع کارتهای 90 درصد تخفیف ویژه افراد بالاتر از 65سال، جانبازان، اقشار خاص و تحت پوشش کمیته امداد افزود: تأیید ارگان مربوطه مهمترین پیش شرط دریافت کارت های تخفیف دار حمل و نقل عمومی است که در خصوص دانش آموزان نیز باید به تأیید آموزش و پرورش برسد.

قائم مقام معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با بیان اینکه فرآیند تأیید هویت به صورت سیستمی و آنلاین خواهد بود تصریح کرد: هر چند ثبت نام دانش آموزی آغاز شده اما با توجه به مذاکرات صورت گرفته با اداره کل آموزش و پرورش تهران، تأیید هویت از هفته آینده انجام خواهد شد.

بهروز در پایان با عنوان اینکه پس از تأیید هویت به دانش آموزان جهت آگاهی از تکمیل ثبت نام پیامک ارسال می شود خاطر نشان کرد: به محض تأیید هویت کارت ها از طریق اداره پست به درب منازل افراد متقاضی ارسال می گردد.

منبع خبر: گروه خبر سیمرغ

جدید ترین مطالب سایت