فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

کابینه جدید عراق امروز معرفی می‌شود

منابع نزدیک به نخست وزیر مامور به تشکیل کابینه عراق اعلام کردند: با توجه به پیشرفت هایی که در روند گفت وگوهای سیاسی برای تشکیل کابینه ایجاد شده، حیدرالعبادی امروز دولت را معرفی می کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، امروز کابینه جدید عراق معرفی می شود. بر این اساس حیدر العبادی تصمیم گرفته است دولت را کوچکتر کند و به جای معرفی ۳۱ وزیر ۲۰ وزیر برای کابینه معرفی کند که به گونه ای تعادل را در میان طیف های مختلف سیاسی برقرار کند.

فواد معصوم رئیس جمهور عراق،  20 مرداد حیدر العبادی  را مأمور تشکیل کابینه جدید عراق کرد.

کابینه جدید عراق امروز معرفی می‌شود

در صورت معرفی کابینه جدید، روند طولانی سومین انتخابات مجلس عراق پس از سقوط رژیم بعث، که در نهایت به تشکیل دولت جدید منجر می شود؛ بسته خواهد شد.

در عرصه تحولات میدانی نیز وزارت دفاع  عراق از کشته شدن 50 عضو گروه تروریستی داعش در حملات هوایی ارتش در استان صلاح الدین خبر داد. با ادامه پیشروی نیروهای امنیتی در شهر تکریت، سلمان عبد شبیب، از سرکردگان داعش به مکانی نامعلوم گریخت.

در روزهای اخیر بر اثر حملات تروریستی تکفیری ها شمار زیادی از مردم عراق در مناطق مختلف  کشته و زخمی شدند.

گروه تروریستی داعش اهالی یکی از روستاهای موصل را از خانه هایشان بیرون کرد. به گزارش العالم، یک منبع محلی در استان نینوا تأکید کرد که داعش اهالی روستای "تل موس" از توابع ناحیه "زمار" در غرب موصل را از خانه هایشان بیرون کرد.

این منبع به شبکه عراقی "سومریه" نیوز گفت که داعش اهالی این روستا را تهدید کرده است که در صورت مخالفت، به قتل خواهند رسید. بر اساس این گزارش، عناصر گروه تروریستی داعش اهالی روستای "تل موس" را تهدید کرده است که فورا محل زندگی خود را ترک کنند.

جدید ترین مطالب سایت