لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

سپاهان 1 - فولاد 1؛ تساوی به نفع استقلال

دو مربي کروات فوتبال ايران در اصفهان امتيازات را بين خود تقسيم کردند.

هموطن: به گزارش "ورزش سه"، در این بازی پرحادثه ابتدا سپاهان از حریف پیش افتاد اما فولاد با گل سروش رفیعی بازی را مساوی کرد. 

هفته پنجم لیگ برتر، ورزشگاه فولادشهر، تماشاچی 1000نفر

داور: تورج حق وردی

کمک ها: حسین طالقانی، محمدجواد مداح

اخطار: وکیا، بدرلو (فولاد)، شریفی، عقیلی(سپاهان)

سپاهان: رحمان احمدی، هادی عقیلی، علی احمدی، عبدالله کرمی، علی حمودی، وریا غفوری، رسول نویدکیا، حسین پاپی، محمدرضا خلعتبری، لوسیا پریرا، مهدی شریفی

سرمربی: زلاتکو کرانچار

فولاد خوزستان: علی سلیمی، ایوب والی، لئوناردو ساریچ، مهرداد جماعتی، یوسف وکیا، ماتیا چاوو، مهدی بدرلوف احمد عبدالله زاد، سروش رفیعی، اسماعیل شریفات، ساسان انصاری

سرمربی: دراگان اسکوچیچ

شرح بازی:

تساوی فرجام بازی زیبای دو مدعی قهرمانی لیگ برتربود. 2 تیمی که جذاب ترین مسابقه ها را برگزار کرده اند اما با این مساوی صدرجدول را تقدیم به استقلال می کنند که امروز در یک بازی زیبا پیکان را شکست داده است. این بازی یک لحظه دراماتیک داشت، جایی که عبدالله کرمی گل اول بازی را برای سپاهان به ثمر رساند با این حال، فولاد از این گل جا نخورد و با سروش رفیعی ستاره این روزهایش بازی را مساوی کرد. این مسابقه در لحظات آخر با چند حمله طرفین می توانست به سود هر کدام به پایان برسد. اما در نهایت نتیجه چیزی جز تساوی نبود. نکته جالب اینکه محمدرضا خلعتبری و اسماعیل شریفات دو بازیکن تند و تیز سپاهان و فولاد در نیمه دوم عقیده داشتند خطای پنالتی رویشان انجام گرفته است.

شرح گل ها:

1-0(سپاهان): عبدالله کرمی در دقیقه 63 با یک شوت بیرون پای زیبا از فاصله نزدیک دروازه فولاد را باز کرد. این گل روی ریباند کرنر ارسالی از جناح راست و در غفلت مدافعان فولاد به ثمر رسید.

1-1(فولاد): سروش رفیعی بهترین بازیکن فولاد در این فصل با یک ضربه برگردان تماشایی گل تساوی فولاد را به ثمر رساند. این سومین گل رفیعی در لیگ بود.

منبع خبر: ورزش3

 

 

جدید ترین مطالب سایت