لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

آخرین جزئیات شکار پهپاد جاسوسی رژیم صهیونیستی توسط سپاه

مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از سالم بودن برخی قطعات هواپیمای بدون سرنشین شکار شده رژیم صهیونیستی خبر داد و گفت: اکنون در حال تحلیل اطلاعات این هواپیما هستیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، سردار رمضان شریف، مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مصاحبه با  رسانه ها با اشاره به ساقط شدن یک فروند هواپیمای بدون سرنشین رژیم صهیونیستی درخاک ایران توسط نیروی هوا فضای سپاه گفت: برخی قطعات این هواپیمای ساقط شده سالم است وکارشناسان ما درحال بررسی اطلاعات آن هستند.

شریف همچنین گفت: فردا( دوشنبه) سردارامیرعلی حاجی  زاده، فرمانده نیروی هوا فضای سپاه درباره جزئیات بیشتر این هواپیما و چگونگی شکار آن صحبت خواهد کرد.

یک فروند هواپیمای جاسوسی بدون سرنشین رژیم صهیونیستی پس از رهگیری توسط پدافند نیروی هوافضای سپاه مورد اصابت موشک قرار گرفت و سرنگون شد.

براساس اطلاعیه سپاه پاسداران، هواپیمای سرنگون شده، از نوع پنهانکار و رادار گریز بود و قصد نفوذ به حریم منطقه  هسته ای نطنز را داشته که با هوشیاری و اقدام به موقع شبکه پدافندی ، قبل از ورود به منطقه مورد اصابت موشک زمین به هوا قرار گرفت.

هاآرتص: پهپاد ساقط شده احتمالا از نوع «هرون» بوده است

آخرین جزئیات شکار پهپاد جاسوسی رژیم صهیونیستی توسط سپاه

روزنامه صهیونیستی «هاآرتص» در واکنش به انتشار خبرهدف قرار گرفتن این پهپاد جاسوسی رژیم  صهیونیستی در آسمان ایران، نوشت ، در صورتی که این خبر تائید شود، پهپاد ساقط شده احتمالا از نوع «هرون» یا «هرون تی  پی» بوده است.

به نوشته هاآرتص، این پهپاد از پیشرفته  ترین هواپیماهای بدون سرنشین رژیم  صهیونیستی به شمار می آید.«هرون تی  پی» که «ایتان» نیز نامیده می شود، قادر است به مدت 70 ساعت در ارتفاع بیش از 45 هزار پا پرواز کند و برد عملیاتی آن نیز بیش از 7000 کیلومتر اعلام شده است.

همچنین این پهپاد به طول مداومت پروازی معروف است و در ارتفاعی بالاتر از ارتفاع هواپیماهای تجاری پرواز می کند، قابلیت پرواز در همه شرایط آب و هوایی را نیز دارد و مجهز به سامانه های پرش و فرود خودکار است.

مدل پیشین این پهپاد نیز «هرون» یا «ماکاتز» نام دارد که قادر است، حداکثر 52 ساعت در ارتفاع 35 هزار پایی پرواز کند. حداکثر سرعت این پهپاد نیز بیش از 200 کیلومتر در ساعت است.

به نوشته روزنامه «هاآرتص»، مقامات نظامی رژیم صهیونیستی پیشتر، این دو مدل پهپاد را برای عملیات  جاسوسی در ایران و  کشورهای دیگر، مناسب توصیف کرده اند.

ارتش رژیم صهیونیستی از اظهار نظر درباره سرنگونی پهپاد بر فراز نطنز خودداری کرد

در حالی که رسانه های بین المللی و منطقه ای به طور گسترده ای خبر سرنگونی پهپاد جاسوسی رژیم صهیونیستی  پیش از ورود به سایت هسته ای نطنز را منتشر کرده بودند اما روزنامه صهیونیستی جروزالم پست در خبری نوشت : ارتش اسرائیل از هر گونه اظهار نظر درباره این خبر خودداری کرده و اعلام کرد که درباره گزارش های خارجی هیچگونه اظهارنظری نمی کند.

شکار پهباد رژیم صهیونیستی در صدر اخبار رسانه های دنیا

 این خبر بلافاصله پس از انتشار در صدر رسانه های منطقه ای و بین المللی قرار گرفت.

سایت خبری صهیونیستی "دبکا فایل" در خبر کوتاهی اعلام کرد که سپاه پاسداران ایران از سرنگونی یک پهپاد بر فراز سایت هسته ای نظنز در مرکز ایران خبر داده است.

شبکه خبری راشاتودی روسیه نیز این خبر را پوشش داد و نوشت که این پهپاد جاسوسی توسط سپاه ایران سرنگون شده است.

شبکه خبری العربیه نیز در خبری فوری اعلام کرد که ایران اعلام کرده یک پهپاد را بر فراز یکی از سایت های هسته ای خود سرنگون کرده است.

خبرگزاری رویترز نیز نوشت که ایران اعلام کرد که پهپادی را که تلاش داشته به محدوده یک سایت هسته ای نفوذ کند را سرنگون کرده است.

خبرگزاری فرانسه نیز خبر داد که ایران یک پهپاد اسرائیلی را بر فراز یک سایت هسته ای سرنگون کرده است.

شبکه خبری المیادین نیز اعلام کرد که یگان های دفاع هوایی سپاه پاسداران ایران هواپیمای جاسوسی اسرائیلی را پس از رهگیری با شلیک موشک سرنگون کرد.

خبرنگار الجزیره نیز خبر داد که سپاه پاسداران ایران هواپیمای جاسوسی اسرائیل را بر فراز سایت نطنز سرنگون کرده است.

جدید ترین مطالب سایت