فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

کارشناس آمریکایی: شناسایی پهپاد رادار گریز نشانه قدرت ایران است

کارشناس آمریکایی گفت: سرنگونی پهپاد رژیم صهیونیستی بدست ایران نشان میدهد که نیروهای ایرانی آمادگی و توانایی هایی دارند که میتوانند به این تلاش های مخفی پاسخ دهند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، شبکه تلویزیونی پرس تی وی در قالب گفتگوی زنده با یک کارشناس آمریکایی مستقر در واشنگتن دی سی ، موضوع سرنگونی یک فروند پهپاد جاسوسی رژیم صهیونیستی در اطراف تاسیسات غنی سازی نطنز را مورد بررسی قرار داد.

مجری پرس تی وی گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در بیانیه ای اعلام کرد نیروهای سپاه یک فروند پهپاد رادار گریز مخفی را هدف قرار دادند و سرنگون کردند. این پهپاد قبل از آنکه به تاسیسات هسته ای نطنز برسد با یک فروند موشک زمین به هوا سرنگون شد. سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران اعلام کرد این حادثه بار دیگر ثابت کرد که رژیم صهیونیستی به دنبال ماجراجویی است.

در بیانیه ی سپاه آمده است: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران به همراه دیگر نیروهای مسلح ایران، به طور کامل آماده ی دفاع از قلمرو سرزمینی ایران و حریم هوایی این کشور در برابر هرگونه تهاجم است و این حق را دارد که به چنین تحرکاتی پاسخ بدهد.

مایکل مالوف مقام سابق پنتاگون در گفتگوی زنده با پرس تی وی گفت: اینکه سپاه پاسدران انقلاب اسلامی ایران توانسته است یک فروند پهپاد مخفی و رادار گریز را شناسایی کند خود نشان می دهد که ایران توانایی های خوبی دارد. این مسئله نشان می دهد که نیروهای ایرانی چه آمادگی و توانایی هایی دارند که می توانند به این تلاش های مخفی پاسخ دهند.

مایکل مالوف در ادامه این گفتگو گفت : تحریم ها در واقع باعث شدند که ایران از برخی جنبه ها قویتر شود. ایران اکنون خودکفایی بیشتری بدست آورده است. آنها مردم و دانشمندانی دارند که توانا هستند و می توانند صنایع خود را ایجاد کنند و قطعا فناوری های خود را دارند. تحریم ها برای غرب یک شمشیر دولبه بودند. درحالیکه در گذشته تجهیزات در اختیار ایران قرار می گرفت اما اکنون دیگر این طور نیست و ایران توانسته است توانایی های مستقل و متکی به خود را ایجاد کند.

 

 

 

جدید ترین مطالب سایت