فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

دستمزد «حامد زمانی» برای اجرای یک ترانه

همیشه رقم قرارداد هنرمندان یکی از سوالات کجنکاوی برانگیز مخاطبانشان بوده است. اینکه بدانند آنها از فعالیت های هنریشان چقدر پول می گیرند. این نکته در میان هنرمندان هالیوودی نه تنها مشکلی به همراه ندارد بلکه موضوعی است که باعث تفاخر بسیاری از آنهاهم می شود اما در ایران داستان طور دیگری است.

هموطن: هر چقدر میان هنرمندان جهان افشای رقم قراردادهایشان مشکلی به همراه ندارد در میان ایرانی ها این اطلاعات همواره «تابو» بوده است. طوری که هر وقت هم اعلام می شده با اطلاق عنوان «افشاگری» همراه بوده است. حتی میان فوتبالیست ها هم که رقم قراردادهایشان در فدراسیون ثبت می شود این نکته صدق می کند و رسانه ها بیشتر در تلاش هستند این رقم ها را گمانه زنی کنند.

دیروز اما سایت کافه سینما به نقل از صفحه شخصی صادق نیکو، روزنامه نگار و از دست اندرکاران مجله پنجره در گوگل پلاس از رقم پرداختی به حامد زمانی خواننده پاپ کشورمان نوشت. حامد زمانی به تازگی ترانه «می کشیم » را منتشر کرده و اتفاقا مورد استقبال اهالی موسیقی هم قرار گرفته است.

به نوشته این سایت حامد زمانی برای اجرا در سالگرد شهید باغبانی ۱۹ میلیون تومان درخواست کرده است و این در حالی است که به گفته صادق نیکو در گوگل پلاس حمید حامی دیگر خواننده پاپ کشورمان برای خواندن دو قطعه برای غزه تنها ۳ میلیون تومان دریافت کرده است.

منبع خبر: ايسنا

 

جدید ترین مطالب سایت