لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

تفاهم­‌نامه همکاری انستیتو پاستور با سازمان انرژی هسته ای

تفاهم­ نامه همکاری میان سازمان انرژی اتمی ایران و انستیتو پاستور ایران روزگذشته ۳ شهریورماه و در دومین روز از هفته دولت به امضاء دکتر علی اکبر صالحی، معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران و دکتر مصطفی قانعی، رییس انستیتو پاستور رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، براساس این تفاهمنامه قرار است سازمان انرژی اتمی، سانتریفیوژهای مورد نیاز انستیتوپاستور را برای تولید  واکسن، تولید در اختیار این انستیتو  قرار دهد.

در این تفاهم نامه که با هدف استفاده از تجارب سازمان انرژی اتمی ایران در زمینه سلامت به امضاء رسیده است، سانتریفیوژهایی با قدرت زیر 40000 دور که در آینده به 80000 دور خواهد رسید، توسط بخش های علمی و پژوهشی سازمان انرژی اتمی ایران ساخته و تحویل انستیتو پاستور خواهد شد تا در تولید واکسن های دامی و انسانی مورد استفاده قرار گیرد.

پیش تر در قالب تفاهم نامه مشترک سازمان انرژی اتمی با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اولین سانتریفیوژ توبولار با قدرت 18000 دور در دقیقه برای انستیتو پاستور ساخته شد.

در همین زمینه بنا به اظهار رییس سازمان انرژی اتمی دو شرکت دانش بنیان در دست تاسیس است تا با حمایت دولت زمینه ورود بخش خصوصی به این حوزه فراهم شود.

جدید ترین مطالب سایت