لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

تعیین روش جدید پرداخت ویزیت بیماران

از سال آینده ویزیت پزشکان از حالت کمی به کیفی و بر اساس ارزش نسبی خدمات به ۶ گروه تقسیم می شود.در این موارد ویزیت تعریف شده وجود دارد و مردم می توانند بر اساس مبالغ مشخص پرداخت کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، معاون نظارت سازمان نظام پزشکی با اعلام این خبر گفت:  با پوشش بیمه  ای متناسب این ویزیت  ها افزایش می یابد، پرداخت مردم متناسب خواهد شد و می توانند بر اساس نوع ویزیت، پرداختی خود، هزینه های مراحل درمان  خود را  پیگیری کنند.

دکتر جهانگیری افزود: در این روش در روز نخست مراجعه به پزشک و انجام آزمایش و عکس، لزومی ندارد، بیمار ویزیت پرداخت کند، اما در روزهای پس از مراجعه نخست، دریافت ویزیت دوباره برای بررسی جواب آزمایش و عکس، قانونی است.

جهانگیری با بیان این که به زودی سیستم جدید ارزش نسبی خدمات در هیئت دولت تصویب و ابلاغ خواهد شد، گفت: بر اساس مصوبه اواخر تیرماه  شورای عالی بیمه، ارزش نسبی خدمات سلامت در سال 93 بر اساس  روش های روز دنیا بازنگری و کاستی هایی که در برخی خدمات بهانه پزشکان برای دریافت وجه اضافه بود، برطرف شد، بنابراین پس از این مصوبه هیچ عذری برای دریافت بیشتر ویزیت وجود ندارد.

وی گفت: بیماران می توانند شکایت خود را درباره پرداخت هزینه های خارج  از تعرفه، تلفنی یا در پایگاه اطلاع رسانی  این معاونت مطرح کرده و با دریافت کد رهگیری  مراحل کاری خود را پیگیری کنند.

جدید ترین مطالب سایت