لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

زنی که موساد را به زانو در آورد

رسانه های ترکیه از متلاشی شدن یک باند جاسوسی رژیم صهیونیستی در این کشورخبر داد .این باند جاسوسی در زمان انتخابات ریاست جمهوری قصد آشوب در ترکیه راد داشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر ، به نقل از روزنامه " ینی مساوات" چاپ باکو، 10 اوت 2014 همزمان با انتخابات ریاست جمهوری ترکیه، پنج جاسوس سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی (موساد) با هدف ایجاد آشوب وارد ترکیه شدند، ولی قبل از انجام هرگونه اقدامی از سوی نیروهای امنیتی این کشور دستگیر و سپس در اراضی سوریه اعدام شدند.

روزنامه "تقویم" ترکیه نوشت :  این پنج جاسوس  قبل از انجام هر حرکتی شناسایی شدند. نیروهای امنیتی ترکیه در خصوص 12 تن از اتباع ترکیه که مسؤولیت انتقال جاسوس های مذکور به خاک ترکیه را داشتند، به یک عملیات ویژه دست زده و توانست سه تن از آنها را دستگیر و بقیه را به قتل برساند. این عملیات  صهیونیست ها را دچار شوک وسردرگمی جدی کرد .

بنا براین گزارش، عامل اصلی  شناسائی و انهدام این گروه جاسوسی، زنی به نام «ژاسمین» است که به عنوان جاسوس برای ترکیه کار می کند. وی که ساکن شهر ازمیر ترکیه است به عنوان جاسوس رژیم صهیونیستی در ترکیه  فعالیت می کرد ولی بعدها برای ترکیه کار کرد.

ژاسمین که یک جاسوس دوطرفه است ، خبر ورود جاسوسان موساد را به نیروهای امنیتی ترکیه داد . ژاسمین  پس از انجام این عملیات از سرزمین های اشغالی فراری و با یک گذرنامه جعلی به یک کشور ثالث منتقل داده شد

جدید ترین مطالب سایت