فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

تهدید وزیر به برکناری کفاشیان/ افراد بیکاره آویزان ورزش کشور

وزیر ورزش و جوانان با تاکید بر دخالت نکردن این وزارتخانه در تمدید قرارداد کی روش گفت: برای من تفاوتی بین سرمربی تیم ملی فوتبال با اسکواش و اسکیت وجود ندارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از منابع خبری، کارلوس کی روش که روزهای گذشته صحبت های بسیاری درباره  تمدید یا قطع همکاری اش با فدراسیون فوتبال مطرح شده است، پیش از ظهر امروز(دوشنبه) راهی فدراسیون فوتبال شد و در نشستی با علی کفاشیان که  ساعت ها طول کشید شرکت کرد، اما این نشست منجر به امضای نهایی قرارداد نشد.

 محمود گودرزی، وزیر ورزش و جوانان که به اصفهان سفر کرده است ، در واکنش به خبر دخالت فدراسیون در انتخاب سرمربی تیم ملی  گفت: برای من سرمربی تیم ملی کشتی، اسکیت یا اسکواش هیچ تفاوتی با کارلوس کی  روش ندارد.

وی افزود: به هر حال مسئولان فدراسیون فوتبال باید درباره سرمربی تیم ملی فوتبال تصمیم  گیری کنند و ما به تصمیمات آنها عمل می کنیم.

وزیر ورزش و جوانان بیان داشت: پس  از آنکه فدراسیون تصمیم خود را درباره سرمربی تیم ملی گرفت، همه به آن پایبند هستند و ما نیز همراه آنها هستیم.

محمود گودرزی با بیان این که در صورتی که مشکلی در این زمینه به وجود آید، درباره آن تصمیم  گیری می شود، خاطرنشان کرد: اگر مسئولان فدراسیون فوتبال مرتکب اشتباهی شوند، ما در این زمینه تصمیم گیری می کنیم و در صورتی که نیاز شد با تشکیل مجمع، نسبت به تغییر رئیس اقدام می کنیم.

موضع ضد فوتبال ندارم

وزیر ورزش و جوانان گفت: موضع ضد فوتبال ندارم، اما از فوتبال آلوده ناراحت هستم و باید آلودگی های فوتبال کم شود. 

محمود گودرزی همچنین  در نشست با روسای هیات های ورزشی استان اصفهان خاطرنشان کرد: در فوتبال و ورزش کشور افراد آویزان و هیچ کاره بسیاری آمده اند و این افراد استفاده های ناصواب  از فوتبال می کنند و باید جلوی آنها گرفته شود.

وی  یادآور شد که باید نگاه متوازن به همه رشته ها و ورزش همگانی ، قهرمانی و حرفه ای و تعلیم و تربیت داشت.

وزیر ورزش و جوانان افزود:  نوع تخصیص پول و بودجه برای هریک از اینها نشان دهنده راهبرد دولت یازدهم برای ورزش کشور است .

محمود گودرزی گفت : در سال های اخیر  مسایل حاشیه ای ورزش بیش از ساخت و اتمام  طرح های  نیمه تمام ورزشی  انرژی مدیران ورزش کشور را به خود اختصاص داد، به همین دلیل استانی همچون اصفهان که در برخی رشته ها، مهد ورزش کشور بود، با افت شدید مواجه شده است. 

گودرزی گفت : بخش بسیاری از بودجه ورزش استان ها باید در حوزه هیات های ورزشی هزینه شود و از این بودجه ها برای پرداخت دیون طرح های نیمه تمام ورزشی استفاده نشود.

وی ابراز امیدواری کرد که هیات های ورزشی کشور از وجود افراد غیر متخصص و غیر ورزشی پاک شود و این افراد ورزش کشور را رها کنند.

وزیر ورزش و جوانان درباره برگزاری مسابقات ورزشی قهرمانی کشور گفت،  برگزاری مسابقات ورزشی در قالب لیگ های ورزشی تاکنون نتوانسته است، توقعات را برآورده کند؛ این در حالی است که برگزاری این مسابقات در توسعه و تقویت ورزش قهرمانی بسیار موثر است و زمینه حضور استعدادهای بیشتری در تیم های ملی را فراهم می کند.

محمود گودرزی همچنین بر اجرای برنامه های فرهنگی در ورزش کشور تاکید کرد و گفت : تلاش ما بر این است  که ورزش همگانی، قهرمانی و اجرای برنامه های اخلاقی و فرهنگی در ورزش کشور توسعه یابد و علاقه جوانان به ورزش بیش از پیش تقویت شود.

گودرزی در این سفر از ورزشگاه نیمه تمام نقش جهان اصفهان بازدید و خانه کشتی استان اصفهان را با عنوان مرحوم تجدد افتتاح کرد.

جدید ترین مطالب سایت