لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

«فریب خودی/ تاکتیک هانیبال در جنگ غزه»

این روزنامه اماراتی نوشت: با وجود حمایت مطلق آمریکا از (رژیم) اسرائیل، نتانیاهو با تاکتیک هانیبال، آمریکا و طرف های منطقه ای و بین المللی اش را فریب می دهد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، روزنامه «الخلیج»، چا‍پ امارات، در مقاله ای با عنوان «واشنگتن و فریبکاری رژیم صهیونیستی» نوشت: با وجود حمایت تمام و کمال آمریکا از رژیم صهیونیستی، نتانیاهو آمریکا و طرف های منطقه ای و بین المللی اش را فریب می دهد. به عنوان مثال، در جنگ اخیر غزه، همزمان با آتش بس نخست بین گروه های مقاومت فلسطینی و رژیم صهیونیستی، با حمایت آمریکا و بان کی مون، دبیر کل سازمان ملل متحد، نتانیاهو، اوباما را در تله فریب خود انداخت، زیرا آمریکا و سازمان ملل متحد از روایت رژیم صهیونیستی درباره ربودن هدار گولدن، نظامی رژیم صهیونیستی حمایت کردند و پس از آن معلوم شد که این نظامی، قربانی «تاکتیک هانیبال» است.

«تاکتیک هانیبال»، شیوه ای است که ارتش اشغالگر رژیم صهیونیستی در مواردی که نمی تواند اسیری را نجات دهد، اتخاذ می کند و در چارچوب آن، اسیر به همراه کسانی که وی را به اسارت در آورده اند، کشته می شود.

نتانیاهو نیز با تعلل در طول این دوره مذاکرات، به شکل غافلگیرکننده ای به آن ‍پایان داد.‍ سپس معلوم شد خروج هیئت مذاکره کننده رژیم صهیونیستی از مذاکرات مقدماتی برای ترور محمد الضیف، یکی از سران حماس، بود تا مذاکرات را به شکست بکشاند و تل آویو بتواند به صورت یک طرفه اقداماتی اتخاذ کند و به هیچ کدام از درخواست های حماس، پایبند نباشد.

رژیم صهیونیستی همچنان به فریب کاری خود ادامه می دهد که این نشان دهنده ضعف آمریکاست. در مقابل، آیا ما حق نداریم بپرسیم چرا آمریکا هنوز از این رژیم حمایت می کند؟ شاید ما باید منتظر روزی باشیم تا آمریکا پس از تحمل خسارت های سنگین تاریخی، به خود آید.

جدید ترین مطالب سایت