لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

قبر های خالی تاکتیک جدید صهیونیست ها

یک هیات ناظر بر روند یهودی سازی قدس می گوید: صهیونیست ها با ایجاد مقبره های خالی تلاش دارند هویت مسجد الاقصی را تغییر دهند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،"هیئت اسلامی مسیحی حمایت از قدس" علیه اقدامات صهیونیست ها در ایجاد قبرهای موهوم دراطراف مسجد الاقصی هشدار داد. بر اساس این گزارش مقام های رژیم صهیونیستی از جمله اداره مقابر و حمایت از محیط زیست رژیم صهیونیستی از این اقدام آگاه و هدف آن یهودی سازی مسجد الاقصی است.

دربیانیه "هیئت اسلامی مسیحی حمایت از قدس شریف و مقدسات" آمده است: ایجاد قبرهای موهوم و خیالی شیوه ای است که رژیم اشغالگر صهیونیستی برای یهودی سازی شهر قدس در پیش گرفته است و این اقدام همزمان با عملیات تخریب خانه ها و ساختمانهای فلسطینی، آواره کردن ساکنان اصلی قدس، شهرک سازی، حفر تونل برای یهودی سازی قدس شریف صورت می گیرد.

هیئت مزبور در بیانیه خود بیان کرد که علاوه بر این قبرهای خیالی که در بلندیهای غربی منطقه سلوان در جنوب الاقصی ایجاد شده اند، رژیم اشغالگر پیشتر نیز هزاران قبر یهودی خالی در بخش قدیمی شهر قدس با مساحت حدود 300 هزار متر مربع ساخته است. این قبرستان از کوه الطور در شرق تا دره سلوان و دره الربابه در جنوب غربی مسجد الاقصی امتداد دارد.

در این بیانیه آمده است: قبرستان های یهودی در شرف تغییر ماهیت اسلامی مسجد الاقصی است. به موجب قطعنامه های 242 و 338 شورای امنیت، شهر قدس تحت اشغالگری نامشروع قرار دارد؛ از این رو طبق احکام توافقنامه ژنو4 هرگونه مصادره اراضی، اخراج اجباری افراد، شهرک سازی، تغییر بافت جمعیتی و نیز حفاریهایی را که رژیم اشغالگر در زیر مسجد الاقصی انجام می دهد، ممنوع است.

این هیئت در بیانیه خود خواستار مقابله با طرح های یهودی سازی قدس و حمایت از مقدسات اسلامی و مسیحی این شهر شد.

جدید ترین مطالب سایت