لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

حضور نظامی نداریم/داعش دشمن منطقه/ایران نخستین کشور بود

وزیر امور خارجه، با تاکید بر پشتیبانی کشورمان از تمامیت ارضی عراق، تاکید کرد: «ایران، از هر توافقی بین کردستان عراق و دولت بغداد، حمایت کامل خواهد کرد.» مسعود بارزانی نیز گفت: «ایران، نخستین دولتی بود که به ما کمک کرد.»

حضور نظامی نداریم/داعش دشمن منطقه/ایران نخستین کشور بود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، دکتر ظریف، پس از دیدار و گفتگو با مسعود بارزانی، رئیس منطقه کردستان عراق در نشست مشترک خبری، گروه تروریستی داعش را خطری منطقه ای دانست و گفت: «داعش»، فقط دشمن کرد وعرب و شیعه نیست، بلکه دشمن همه ما در منطقه است.

رئیس دستگاه سیاست خارجی کشورمان، همچنین درباره روابط ایران با دولت عراق و مقامات منطقه کردستان، گفت: حضور نظامی در عراق نداریم، اما هم با دولت عراق و هم دولت کردستان در حوزه های مختلف، همکاری داشته ایم. خوشحالیم به تعهداتمان عمل کرده ایم، اما غربی ها به تعهداتشان عمل نکرده اند.

مسعود بارزانی، رئیس منطقه کردستان عراق نیز در این نشست خبری گفت: ما از همه کشورها درخواست کمک کردیم و جمهوری اسلامی ایران، نخستین دولتی بود که به ما کمک کرد.

ظریف، پیش از ظهر امروز سه شنبه با استقبال نیچروان بارزانی، نخست وزیر منطقه کردستان عراق، وارد اربیل شد.

حضور نظامی نداریم/داعش دشمن منطقه/ایران نخستین کشور بود

ظریف به سلیمانیه رفت

وزیر امور خارجه ایران، در پی پایان سفر به اربیل، راهی منطقه سلیمانیه شد. برابر گزارش ها، دکتر ظریف برای دیدار با جلال طالبانی، به سلیمانیه می رود.

جدید ترین مطالب سایت