لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

باشگاه‌ها با تیم امید همکاری نکنند،3-0می‌شوند

بازهم قصه تکراري همکاري نکردن باشگاه هاي حاضر در ليگ برتر با تيم ملي اميد!

هموطن: به گزارش «ورزش سه» بازی های اینچئون از 23 شهریور در کره جنوبی آغاز می شود و تا 10 مهر ادامه خواهد داشت و همان طور که در جریان قرار دارید قرار است تیم ملی امید به رهبری وینگادا در این بازی ها شرکت کند. این در حالی است که لیگ برتر از 11 مهر و بعد از برگزاری هفته یازدهم تعطیل می شود و 29 مهر دوباره بازی ها استارت خواهد خورد. بهانه این تعطیلی دیدار دوستانه تیم ملی با ونزوئلا است. دیدار دوستانه ای که 22 مهر در استادیوم آزادی برگزار می شود. بنابراین برای بازیهای آسیایی اینچئون لیگ برتر تعطیل نخواهد شد!

بیشتر بازیکنان تیم ملی امید از تیم هایی چون نفت تهران، گسترش فولاد، ذوب آهن، پرسپولیس و... هستند که وضعیت خطرناک این تیم ها در لیگ برتر سبب شده تا مربیانشان اعلام کنند که به تیم ملی امید بازیکن نمی دهند. از سویی فدراسیون فوتبال تاکیدش بر این است که لیگ برتر باید بصورت منظم برگزار شود و تیم ملی امید هم با همه توان در بازی های آسیایی حضور یابد. فدراسیون فوتبال برای مقابله با تیم هایی که با تیم ملی امید بازیکن نمی دهند قانونی وضع کرده که بر این اساس بازی باشگاه های متخلف سه – صفر به سود حریفان اعلام می شود و هر بازیکنی که در اردوی تیم ملی امید حضور نیابد با جریمه سختی مواجه خواهد شد. این پیام به باشگاه هایی که در تیم ملی امید بازیکن دارند مخابره شده است.

ماده 89 آ ئین نامه انضباطی که به تازگی گنجانده شده را به اتفاق می خوانیم.

ماده 89 

*ممانعت یا انصراف از حضور در تیم های ملی 

1- باشگاه ها مطابق برنامه زمان بندی فیفا موظف به آزاد کردن بازیکنان تحت قرارداد خود برای حضور در تیم های ملی می باشند، هرگاه باشگاهی برخلاف این مقررات بازیکنی را ترخیص نکند یا در این اقدام قصور نماید، کمیته انضباطی می تواند به استناد پیوست یک بند 2 ماده 6 از آیین نامه نقل و انتقالات فیفا،درصورت احراز قصور، نتایجی را که باشگاه مربوط با حضور این بازیکن برنده شده است، سه بر صفر به سود حریفان اعلام نماید یا باشگاه مربوط را از نقل و انتقال بازیکن محروم سازد یا ادامه حضور بازیکن مورد نظر در تیم مربوط را به حالت تعلیق در آورد. 

2- چنانچه این استنکاف توسط بازیکن صورت گرفته باشد کمیته انضباطی می تواند به استناد پیوست یک بند 3 ماده 6 از آیین نامه نقل و انتقالات فیفا وی را بنا به اهمیت مسابقات ملی از سه مسابقه تا هفت مسابقه از حضور درهر گونه بازی های رسمی محروم نماید و تا سیصد میلیون ریال نیز جریمه نقدی در نظربگیرد .

تبصره : رسیدگی به این موضوع مستلزم شکایت مقامات تیم های ملی یا فدراسیون می باشد.

منبع خبر: خبرگزاری فارس

 

جدید ترین مطالب سایت