لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

نوری: ای کاش پاس گلم با پیروزی همراه می‌شد

محمد نوري پس از 5 ماه دوري از ترکيب اصلي پرسپوليس بالاخره با صلاحديد علي دايي از ابتدا مقابل پديده مشهد به ميدان رفت و با ارسال پاسي که منجر به پنالتي شد عملکرد خوبي را از خود به نمايش گذاشت.

هموطن: کاپیتان سرخپوشان در گفتگو با خبرنگار "ورزش سه" در مورد نتیجه ای که مقابل پدیده به دست آمد بیان کرد:متاسفم که نتوانستیم 3 امتیاز کامل را بگیریم. اگرچه در نیمه اول بازی پایاپایی را با حریف انجام دادیم اما در نیمه دوم موقعیت های خوبی داشتیم و می توانستیم بازی را ببریم. گلی که دریافت کردیم به گواه تمام کارشناسان داوری آفساید بود.ضمن این که در دقایق پایانی مسابقه نیز ضربه حسین ماهینی به تیر دروازه اصابت کرد.درکل در این دیدار خوش شانس نبودیم و اگر شانس کمی با ما یار بود حالا وضعیت کاملا متفاوتی داشتیم.

محمد نوری در ادامه در مورد اینکه پس از ماهها دوری از ترکیب عملکرد خودش را چطور ارزیابی می کند پاسخ داد: در نیمه اول کمی گیج و کاملا از شرایط مسابقه دور بودم.اما رفته رفته بهتر شدم بخصوص درنیمه دوم که توانستم یک پاس گل هم بدهم.البته پاسی که منجر به پنالتی شد و محمد عباس زاده به خوبی این پنالتی را تبدیل به گل کرد.

بازیکن باتجربه پرسپولیس در خصوص اعتراض های صورت گرفته از سوی هواداران در دیدار با پدیده به نکته جالبی اشاره کرد و گفت: هواداران حق دارند. پرسپولیس همیشه باید ببرد. هواداران و پیشکسوتالن توقع درستی دارند که پرسپولیس در هر جامی که پا می گذارد باید بدنبال قهرمانی باشد و بازی های زییایی ارائه دهد.اما مطمئن باشید که هیچ کس کمک کاری نمی کند ما تمام توان خود را به کار گرفته ایم تا پرسپولیس را از وضعیت فعلی نجات دهیم. از سرمربی گرفته تا تدارکات همه به فکر موفقیت پرسپولیس هستند. اما موضوع این است که ما برای رهایی از این شرایط نیاز به حمایت داریم.محمد نوری و چند بازیکن دیگر باتجربه هستند و این شرایط را تجربه کرده اند اما بازیکن جوان ما که تازه به پرسپولیس آمده و در ترکیب قرار گرفته احتیاج به روحیه و تشویق دارد. تفاوت بزرگ پرسپولیس با تیم های دیگر حمایت هواداران پرتعدادش است. اگر ما این حمایت را نداشته باشیم پرسپولیس نیستیم و با تیم های دیگر هیچ فرقی نمی کنیم. به همین خاطر امیدوارم از این به بعد هواداران پرسپولیس حمایت بیشتری از ما داشته باشند.

نوری در پایان در مورد اینکه آیا در بازی بعد هم به میدان می رود یا نه و اینکه آیا از بازی خود راضی است بیان کرد: نمی دانم. تصمیم با کادر فنی است. همانطور که گفتم در نیمه دوم بهتر بازی کردم و سعی کردم مهاجمان تیم را پاس های بلند و کوتاه صاحب موقعیت کنم که شکر خدا موفق هم بودم . بقیه اش دیگر با کادر فنی است که از من برای بازی با صبا استفاده کنند یا نه؟

منبع خبر: ورزش3

 

جدید ترین مطالب سایت