فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

رمزگشایی از پهپاد ساقط شده صهیونیست‌ها در ایران

هواپیمای بدون سرنشین رژیم صهیونیستی در شرایطی در آسمان ایران ساقط شد که برخی فناوری های آن منحصر به فرد بوده و شناسایی و سرنگونی آن در ایران، نشانه قدرت دور تصور از تصور کشورمان در این باره است.

به گزارش سرویس وب گردی پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،  با سرنگونی  پهپاد جاسوسی (هرمس)  رژیم صهیونیستی در کشورمان، دشمنان  در آینده فناوری های بسیار پیشرفته  تری را برای نفوذ به آسمان ایران به خدمت خواهند گرفت.

 یکی از فناوری های نظامی که از آمریکا به سرزمین های اشغالی فلسطین منتقل شد، فناوری تولید هواپیمای بدون سرنشین شناسایی و رزمی بود و نظامیان صهیونیست با اتکای به این فناوری وارداتی و با پشتوانه آمریکا، نه تنها پهپاد تولید کردند، بلکه آن را به برخی  کشورهای جهان از جمله آذربایجان، برزیل، کلمبیا، کرواسی، قبرس، گرجستان، مکزیک، سنگاپور، انگلیس و البته خود آمریکا، صادر کردند.

رمزگشایی از پهپاد ساقط شده صهیونیست‌ها در ایران

این پهپادها  از جنگ افزارهایی است که رژیم صهیونیستی علاوه بر هجوم به اهداف نظامی و غیرنظامی فلسطینی، در شناسایی این مناطق و البته جاسوسی از کشورها ی دیگر، مورد بهره برداری قرار می دهد و از کشورهای دورتر همچون کشورهای خلیج فارس روی گزینه هایی متمرکز شده است که علاوه بر رادارگریزی، توان مدت طولانی پرواز نیز داشته باشند و بدین شکل از قدرت مانور لازم بهره ببرند.

«البیت هرمس ۴۵۰ / Elbit Hermes 450» یکی از پهپادهای چند منظوره تاکتیکی سایز متوسط است که برای  پروازهای طولانی که در شرکت البیت سیستمز رژیم صهیونیستی طراحی و توسعه یافته است.

طول بال های این پهپاد ۱۰ متر است و می تواند حداکثر با وزن ۵۵۰ کیلوگرم از زمین به هوا برخیزد.

هرمس ۴۵۰ می تواند بین ۱۷ تا ۲۰ ساعت پرواز مداوم در ارتفاع ۱۸ هزار پایی داشته باشد.

این پهپاد علاوه بر آنکه توانایی حمل موشک های رافائل را دارد، با  تغییراتی می تواند ماهواره های ارتباطی را نیز با خود حمل کند.

رژیم صهیونیستی از هرمس ۴۵۰ برای دو منظور یعنی تخریب اهداف نظامی و جمع  آوری اطلاعات استفاده می کند و به دلیل پنهان ماندن از رادارها نیز توانسته، بازار فروش قابل توجهی داشته باشد، تا آنجا که در سال 2012 درآمد این شرکت 2.8 میلیارد دلار بوده است.

یکی از ویژگی های این هواپیمای بدون سرنشین، دوربین به کار رفته در آن است که علاوه بر لیزر محدوده یاب و تصویربرداری هوایی رنگی، با علت ااستفاده از استابلیزور، کیفیت تصاویر در هر شرایطی از مانور پروازی هواپیما کاهش نمی دهد و  این تصاویر را به طور آنلاین به پایگاه هدایت کننده ارسال می کند.

خدمه کامل هدایت از راه دور هرمس 450

رمزگشایی از پهپاد ساقط شده صهیونیست‌ها در ایران

آذربایجان در سال 2011 از این هواپیما برای جاسوسی از ارمنستان استفاده می کرد که ارمنستان موفق به ساقط کردن یکی از این پهپادها شد و میگ 29 روسیه نیز یکی از این مدل پهپادها را که گرجستان خریده بود و برای جاسوسی از روسیه مورد استفاده قرار می داد، ساقط کرد.

اکنون نیروی هوا فضای  سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یک فروند از این هواپیمای بدون سرنشینی را پیش از ورود به حریم هوایی تاسیسات هسته  ای نطنز با موشک سرنگون  و اعلام کرد، برخی قطعات پهپاد سالم است و در حال تحلیل اطلاعات آن هستند؛ پهپادی که بنابر اذعان یکی از وب  سایت های رژیم صیهونیستی از یکی از کشورهای همسایه ایران وارد خاک کشورمان شده است.

هواپیمای بدون سرنشین صهیونیست ها چه  فناوری  دارد؟

باوجود  سرنگونی مکرر هرمس 450، همچنان برخی کشورها سرمایه  خود را با خرید این هواپیما هدر می دهند.

کمترین اتفاقی که با ساقط شدن این هواپیما رخ خواهد داد، کاهش وسیع بازارهای فروش این هواپیماها است، زیرا با ساقط شدن مکرر هرمس در چندین کشور مشخص شده  است ، ادعای صهیونیست ها مبنی بر غیرقابل ردیابی بودن هواپیماهایش تنها یک شعار تبلیغاتی برای فروش این هواپیماهای کنترلی به دیگر کشورها و صادرات نظامی است.

علاوه بر این، برای صهیونیست ها و همپیمانانشان که گاهی از سر خامی اقدام به تهدید ایران می کنند، بیش از پیش مشخص شد که سامانه دفاع موشکی به روز ایران در قبال تحرکات این رژیم هوشیار است و کوچک  ترین تلاش برای ورود به خاک ایران با انهدام هواپیمای متجاوز به خاک کشورمان همراه خواهد شد.

جدید ترین مطالب سایت