لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

قتل بر سر شوخی با موبایل

جوانی که بر سر شوخی با گوشی تلفن همراه دست به قتل دوستش زده بود هنگام بازگشت به محل جنایت دستگیر شد.

هموطن: به گزارش همشهری، چند روز پيش مردي به اداره پليس شهرستان گنبد در استان گلستان رفت و مدعي شد كه برادرش گم شده و چند روز است كه از او خبر ندارد.

مأموران براي بررسي موضوع به خانه جوان ناپديد شده رفتند اما كسي در را باز نكرد. آنها در ادامه با دريافت دستور قضايي قفل در را شكستند و پس از حضور در خانه با جسد جوان ناپديد شده روبه رو شدند.

پسر جوان بر اثر اصابت ضربات جسمي سخت به سرش جان باخته ب ئود و از همان زمان تحقيقات پليس براي كشف راز جنايت شروع شد. درحالي كه مأموران سرگرم بررسي صحنه جنايت و تحقيق از همسايه ها بودند متوجه پسر جواني شدند كه سراسيمه به نظر مي رسيد و آمده بود تا با پرس و جو از همسايه ها از ماجرا باخبر شود. او كه مشكوك به نظر مي رسيد از سوي پليس دستگير شد و پس از انتقال به اداره آگاهي اعتراف كرد كه عامل جنايت است.

پسر جوان با اشاره به اينكه مقتول دوستش بوده و وي ناخواسته مرتكب قتل شده است، به مأموران گفت: 4روز پيش براي ديدن مقتول به خانه اش رفتم. ما دوستان صميمي بوديم و وارد خانه اش شدم. دقايقي بعد متوجه شدم كه وي گوشي تلفن همراه مرا بدون اجازه برداشته و سرگرم بررسي آن است. او عكس ها و فيلم ها و پيغام هاي شخصي مرا مي ديد و مي خنديد. من كه عصباني شده بودم گوشي ام را گرفتم و سرش داد كشيدم كه همين مسئله باعث مشاجره لفظي بين ما شد.

اين مشاجره بالا گرفت و من كه كنترلم را از دست داده بودم از طبقه پايين خانه او يك ميله فلزي برداشتم و با آن چند ضربه به دوستم زدم. من قصد كشتن او را نداشتم اما وقتي ديدم وي روي زمين افتاده و لباس هايش غرق خون شده است، ترسيدم و تصميم گرفتم فرار كنم. امروز هم به اينجا آمده بودم تا سر و گوشي آب بدهم و ببينم كه چه بلايي سر دوستم آمده كه دستگير شدم.

 رئيس پليس شهرستان گنبدكاووس با بيان اين خبر گفت: متهم پس از اعتراف به جنايت با قرار قانوني راهي بازداشتگاه شد و تحقيقات تكميلي درخصوص اين پرونده ادامه دارد.

منبع خبر: همشهری

جدید ترین مطالب سایت