فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

تحریم‌های جدید آمریکا ضد ایران ؛ ۲۸ شخصیت و شرکت

وزارت خزانه داری آمریکا ۸ شخصیت و ۲۰ شرکت و موسسه مالی دیگر از جمله ۶ نفتکش ایرانی را به بهانه نقض تحریم های هسته ای و موشکی در فهرست سیاه تحریم قرار داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از فارس، وزارت خزانه داری آمریکا 8 شخصیت به همراه 20 شرکت و موسسه مالی از جمله 6 نفتکش ایرانی را به بهانه نقض تحریم های هسته  ای و موشکی در فهرست سیاه قرار داد و شرکت  های آمریکایی  را  از انعقاد قرار داد و مراوده با آنها منع کرد.

براساس بیانیه  وزارت خزانه داری آمریکا ، بانک آسیا، شرکت پشتیبانی هوانوردی آسیا، خطوط هوایی کاسپین، بانک قرض الحسنه رسالت (تمام شعب در جهان)، بانک قوامین (تمام شعب در جهان)، موسسه مالی «گلدن تکس»،شرکت جهان تک رویان پارس، بانک خاورمیانه بانک بین المللی کیش، شرکت ماندگار بسپار کیمیا، خطوط هوایی معراج، موسسه علوم هسته ای و تحقیقات فناوری، شرکت سازه مرکب و سازمان نوآوری و تحقیقات دفاعی از جمله شرکت هایی هستند که به فهرست جدید تحریم های آمریکا ضد ایران اضافه شده  اند.

این درحالی است که امروز دقایقی پس از انتشار این بیانیه سخنگوی شورای امنیت ملی کاخ سفید اعلام کرد که صرف نظر از تحریم ها، به پیگیری راه حل دیپلماتیک برای پایان دادن به برنامه تسلیحات هسته  ای ایران متعهد است.

جدید ترین مطالب سایت