فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

فولاد 0ـ سایپا 0؛ خوش شانس مثل جلالی

ديدار تيم هاي فولاد و سايپا در چارچوب هفته ششم ليگ برتر با نتيجه تساوي بدون گل به پايان رسيد.

هموطن: به گزارش "ورزش سه"، فولاد از دو شانس مسلم خود در این بازی استفاده نکرد تا 2 امتیاز مفت و مجانی را به تیم مجید جلالی تقدیم کند.

هفته ششم لیگ برتر، ورزشگاه تختی اهواز، تماشاچی 4371 نفر

داور: موعود بنیادی فر

کمک ها: محمدرضا امینی، قهرمان نجفی

اخطار: مشکل پور، شکوری، علیزاده، اخباری، حاتمی(سایپا)

فولاد: علی سلیمی، ایوب والی، مساریچ، مهرداد جماعتی، یوسف وکیا، مهدی بدرلو، شهاب کرمی(46 ایمان موسوی)، حامد عبدالله زاده(83 امید خالدی)، چاگو، سروش رفیعی، اسماعیل شریفات

سرمربی: دراگان اسکوچیچ

سایپا: محمدرضا اخباری، بابک حاتمی، ابراهیم شکوری، مجید ایوبی، سجاد مشکل پور، حامد شیری، علی علیزاده، مسعود ابراهیم زاده(76 محمد نزهتی)، کاوه رضایی(89 میلاد میداوودی)، علی زینالی، سیدمهدی سیدصالحی

سرمربی: مجید جلالی

شرح بازی:

وقتی اسماعیل شریفات پنالتی دوم تیمش را به بیرون زد مشخص بود که فولاد نخواهد توانست 3 امتیاز این بازی را از آن خود کند. قهرمان لیگ برتر بعد از دو پیروزی خانگی این بار در ورزشگاه تختی متوقف شد تا 2 امتیاز بسیار حساس را از دست بدهد و به رده چهارم جدول سقوط کند. این در حالی است که تراکتورسازی و استقلال امتیازات بازی خانگی امروز را به حساب خود ریختند تا کمی از تیم های پایین تر مثل سپاهان و فولاد فاصله بگیرند. نکته جالب این بود که فولاد حتی ممکن بود بازنده این مسابقه باشد، اگر کاوه رضایی از فرصت تک به تک با سلیمی دروازه بان حریف استفاده می کرد.

اتفاق ویژه: هدر رفتن 2 پنالتی در 10 دقیقه اتفاق ویژه بازی فولاد و سایپاست. پنالتی اول فولادی ها توسط بدرلو هدر رفت و دومین پنالتی را اسماعیل شریفات به اوت زد.

میلاد میداوودی بازیکن اهوازی سایپا از ابتدا روی نیمکت بود اما هواداران فولاد برخورد خوبی با او نداشتند و علیه او شعار دادند که او با حرکت دست به هواداران اشاره کرد ساکت باشید!

منبع خبر: ورزش3

 

جدید ترین مطالب سایت