لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

ذوب‌آهن 1 ـ سپاهان1 ؛ تساوی در دربی اصفهان

اصفهاني ها در يک دربي پرهيجان امتيازات را تقسيم کردند.

هموطن: به گزارش "ورزش سه"، اصفهانی ها در یک دربی پرهیجان امتیازات را تقسیم کردند. این سومین بازی بدون پیروزی سپاهان و ششمین بازی بدون پیروزی ذوب آهن بود.

هفته ششم لیگ برتر، ورزشگاه فولادشهر، تماشاچی4500 نفر

داور: سیدحسین زرگر، کمک ها: مهدی الوندی، هادی طوسی

اخطار: خلعتبری، امیرحسین کریمی(سپاهان)، سینا عشوری(ذوب آهن)

اخراج: سینا عشوری(ذوب آهن )

ذوب آهن : محمدباقر صادقی، سینا عشوری، مهرداد قنبری، علی حمام، کارلوس سانتوز، قاسم حدادی فر، قاسم دهنوی، محسن مسلمان(60 مسعود حسن زاده)، مرتضی تبریزی، مهدی رجب زاده(90 احسان پهلوان)، اکبر ایمانی

سرمربی: یحیی گل محمدی

سپاهان: رحمان احمدی، محمدحسین مرادمند، علی احمدی، عبدالله کرمی، سعید قائدی فر(73 امیرحسین کریمی)، وریا غفوری، علی کریمی، رسول نویدکیا(73 محرم نویدکیا)، مهدی شریفی، محمدرضا خلعتبری، لوسینا پریرا

سرمربی: زلاتکو کرانچار

شرح بازی:

دربی اصفهان برنده نداشت. دو تیم سفید و طلایی پوش اصفهانی در شرایط نسبتا سخت، بازی راضی کننده ای را از خود به نمایش گذاشتند اما کیفیت هیچ کدام به اندازه پیروزی در این بازی دشوار نبود. اصفهانی ها بعد از یک نیمه کسل کننده در نیمه دوم نمایش بهتری داشتند و این سپاهان بود که با ضربه سر شریفی به گل اول بازی رسید. ذوب آهن اما این گل را به سرعت جبران کرد. بعد از این گل بازی دقایقی افت کرد اما با اخراج سینا عشوری و باز شدن فضاها سپاهان روی دروازه ذوب خیمه زد که همین مسئله باعث شد ذوب آهن نیز صاحب موقعیت هایی روی دروازه حریف بشود. آخرین موقعیت حساس در دقیقه 4+90 توسط حسن زاده مهاجم ذوب آهن به هدر رفت تا سپاهان یک امتیاز این بازی را مدیون رحمان احمدی باشد.

شرح گل ها:

1 ـ صفر(سپاهان): مهدی شریفی در دقیقه 56 کرنر محمدرضا خلعتبری را به زیبای هر چه تمام تر به گل اول دربی تبدیل کرد.

1ـ1(ذوب آهن ): محسن مسلمان خیلی زود بازی را به تساوی کشاند. او با شوتی آرام از پشت محوطه جریمه گل اول تیمش را به ثمر رساند و شادی اش را با هواداران تقسیم کرد.

منبع خبر: ورزش3

 

جدید ترین مطالب سایت