لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

خیانت به همسر از نوع چینی

مقامات رسمی استان کوانگدونگ در صحبت هایشان ناخودآگاه پشت پرده راز جنایت مافیا علیه خانواده های چینی را فاش کردند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، خانم شیائولین 27ساله سرگرم دیدن فیلم در منزل مسکونی خود در هشان استان کوانگدونگ در جنوب شرقی چین بود که زنگ خانه به صدا درآمد. او پس از باز کردن درب منزلش با حمله زن همسایه غافلگیر شد.

 به گزارش پلیس، شیائولین 27 ساله مورد سوء ظن زن همسایه بود؛ چراکه او فکر می کرد شیائولین با همسرش رابطه نامشروع دارد و همین موضوع باعث شده تا همسرش دیگر به او علاقه نداشته باشد.

"شیائولین" در پی این حمله دچار جراحت و آسیب دیدگی بسیار شد و تا یک قدمی مرگ رفت. زن همسایه وحشیانه به وسیله یک قیچی صورت شیائولین را برید، به طوری که برخی از قسمت های صورت این زن بی گناه قطع شد.

 بنا به درخواست "منگ تسکو" (شوهر زن مهاجم) نام همسرش در خبرگزاری ها فاش نشد و پس از دستگیری همسر"منگ" توسط پلیس و شکایت "شیائولین" وی بازداشت شد که در ماه آینده محاکمه می شود.

 شیالوئین در بیمارستان کوانگدونگ تحت درمان پرشکان قرار گرفت. آنان معتقدند که دیگر زیبایی شیائولین باز نخواهد گشت و او باید تا آخر عمر با دیدن صورتش رنج و عذاب بکشد.

 گفتنی است، مرکز گوانگ دونگ شهر گوانگژو است و بالغ بر 83 میلیون نفر در مساحت ۱۷۷،۹۰۰ کیلومتر مربع این استان زندگی می کنند.

 پلیس این استان معتقد است، خشونت در شهرهای فقیرنشین این استان به دلیل خیانت همسران به یکدیگر افزایش داشته است و مردم دیگر نسبت یه یکدیگر هیچ گونه ترحمی ندارند و با کوچکترین مشکلی دست به بزرگترین جنایت ها می زنند.

 البته مقامات رسمی پلیس گوانگ دونگ از فعالیت گسترده مافیا در این شهر خبر دادند و گفتند: این باندها که به سلطه گران غربی وابسته هستند و از طریق دریا اعضای بدن انسان را جا به جا می کنند و در زمینه فروش و ربودن دختران جوان برای خانه های فساد در کشور های غربی نیز فعالیت دارند، یکی از عاملان خشونت در شهر های چین هستند؛ چراکه آنان با پول، زنان متاهل و دختران فقیر را فریب داده و آنان را به بردگان جنسی خود تبدیل می کنند.

 گفته می شود، برخی از زنانی که در خانه های فساد ایالت متحده آمریکا به بردگی گرفته می شوند از شهرهای مانند هنگ کونگ، گوانگژو و سایر شهرهای چین ربوده شده اند.

 

جدید ترین مطالب سایت