لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

نوری: ما مرد روزهای سخت هستیم

پرسپوليس در اوج فشار انتقادات توانست در قم صبا را ببرد، کاپيتان پرسپوليس که به تازگي به ترکيب اصلي برگشته در اين بازي يکي از خوبهاي پرسپوليس بود و تيمش را به خوبي به سمت پيروزي هدايت کرد.

هموطن: محمد نوری کاپیتان پرسپولیس به خبرنگار ورزش سه می گوید: خیلی تحت فشار بودیم شاید باورتان نشود اما در هفته ای که گذشت خیلی ها مصاحبه کردند و خیلی ها از ما انتقاد کردند و در این میان بیشتر از هر کسی شخص دایی بود که تحت فشار بود اما خدا همیشه علی دایی را دوست دارد و در این بازی هم به یاری خداوند و تلاش بچه های تیم و حمایت هواداران توانستیم به هدفمان که همان بردن بود برسیم.

نوری در ادامه می گوید: ما مرد روزهای سخت هستیم و از این بالا پایین ها در فوتبال زیاد است درست است که چند هفته بد نتیجه گرفتیم اما مطمئن باشید که هفته به هفته بهتر می شویم و جبران می کنیم و خودمان را به جایگاه اصلی مان می رسانیم.

کاپیتان پرسپولیس در پایان می گوید: پرسپولیس همیشه پرسپولیس است و اینطور نیست که با یکی 2 نتیجه ضعیف بخواهد پا پس بکشد ما هنوز هم مدعی اصلی قهرمانی هستیم و تا روز آخر برای قهرمانی می جنگیم و انتظار داریم هواداران واقعی پرسپولیس مارا حمایت کنند و به موفقیت ما اعتماد کنند.

منبع خبر: ورزش3

 

جدید ترین مطالب سایت