لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

قابلیت تازه آیفون 6: لمس کنید و بخرید

اپل با همکاری یک شرکت آلمانی تراشه ساز به نام NXP قصد دارد فناوری بی سیم ان اف سی را به نسل جدید گوشی های آیفون خود اضافه کند تا خرید لمسی با آیفون 6 ممکن شود. خبرگزاری فارس: قابلیت تازه آیفون 6: لمس کنید و بخرید.

خبرگزاری فارس: اپل با همکاری یک شرکت آلمانی تراشه ساز به نام NXP قصد دارد فناوری بی سیم ان اف سی را به نسل جدید گوشی های آیفون خود اضافه کند تا خرید لمسی با آیفون 6 ممکن شود.

تایمز مالی نوشت: تراشه های ان اف سی طراحی شده توسط شرکت آلمانی به کاربران آیفون امکان می دهد تا به ترمینال های پرداخت مالی یا سیستم های خرید بلیط متصل شوند یا با سهولت بیشتری از برنامه های خرید همراه استفاده کنند.

فناوری مذکور همچنین به مالکان گوشی های همراه امکان می دهد تا وسایل خود را به طور بی سیم به همدیگر متصل کنند. برای این کار کافی است دو طرف گوشی ها را به طور آهسته به هم بزنند.

اپل تاکنون در مورد مشخصات آیفون 6 سکوت کرده؛ اما قرار است 10 روز دیگر با برگزاری یک نشست خبری به طور مفصل در این زمینه اطلاع رسانی نماید. گفتنی است فناوری ان اف سی هشت سال پیش ابداع شده؛ اما تاکنون اپل به طور جدی بر روی آن سرمایه گذاری نکرده بود.

اولین بار شرکت نوکیا در سال 2006 یک گوشی سازگار با فناوری ان اف سی را عرضه کرد و پیش از این سامسونگ، ال جی هم در سال 2011 چنین گوشی هایی عرضه کرده بودند. NXP قبلا تراشه هایی برای گوشی های گالکسی سامسونگ طراحی و عرضه کرده بود.

جدید ترین مطالب سایت