لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

در «ستایش» به پیشنهاد ایرج قادری بازی کردم

سکانس پایانی سری دوم سریال ستایش را که در پارک می گذرد بیشتر از باقی سکانس های سری دوم سریال دوست دارم.

هموطن: «داریوش ارجمند» بازیگر نقش حشمت فردوس در سریال ستایش با پایان یافتن این مجموعه به علت حضورش در این سریال اشاره کرد.

 «داریوش ارجمند» بازیگر نقش حشمت فردوس در مجموعه تلویزیونی «ستایش» با پایان یافتن سری دوم این سریال درباره علت و نحوه حضورش در این پروژه گفت: نقش حشمت فردوس را مرحوم ایرج قادری به من پیشنهاد داد. زمانی که قرار بود خودش کارگردانی این سریال را برعهده بگیرد و آن زمان ها هم بیماری اش در حال شدید شدن بود. من پیشنهاد او را پذیرفتم به شرط آن که نقش من نقش اول کار باشد و در قراردادم هم تاکید کردم که اگر کارگردان تغییر کند من می توانم از بازی در سریال انصراف دهم. کار کردن با آقای قادری را دوست داشتم زیرا اولین سریالی بود که دست گرفته بود و به تشخیصش در انتخاب بازیگر برای نقشی خاص باور داشتم.

 وی ادامه داد: وقتی متن را خواندم با وجود این که کامل نبود، شخصیت فردوس را دوست داشتم. من پیش از آن با نویسندگان مطرحی کار کرده بودم اما متن آقای مطلبی من را جور دیگری تکان داد و تحت تاثیر قرار گرفتم. در فیلمنامه ایشان انرژی فوق العاده حس می شد. این نقش لحظات بی تفاوتی نداشت. فردوس آدم جدی بود و شخصیت شگفت انگیزی داشت و نویسنده استادانه به آن پرداخته بود.

این بازیگر در پایان اشاره کرد سکانس پایانی سری دوم سریال ستایش را که در پارک می گذرد بیشتر از باقی سکانس های سری دوم سریال دوست دارد. 

پخش سریال "ستایش ۲" در ۲۶ قسمت ۵۰ دقیقه ای آخر مرداد ماه  از شبکه سه سیما به پایان رسید.

منبع خبر: فرهنگ نیوز

جدید ترین مطالب سایت