فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

انتقام جوئی از معلم خصوصی در صفحات اجتماعی

فردي که با انتشار تصاوير مستهجن و هتک حيثيت معلم خصوصي اش در يکي از صفحات اجتماعي قصد انتقام جوئي از وي را داشت توسط ماموران پليس فتاي شهرستان قائمشهر شناسائي و دستگير شد.

هموطن: شبه گزارش مردم سالاری، سرهنگ محمد رضا قدمي فرمانده انتظامي شهرستان قائم شهر گفت: در پي شکايت فردي به نام «سارا . ب» مبني بر اينکه شخص يا اشخاصي با ايجاد صفحه اي با نام وي در يکي از صفحات اجتماعي اقدام به قرار دادن عکس شخصي، شماره همراه موجب ايجاد مزاحمت و هتک حيثيت وي شدند موضوع در دستور کار کارآگاهان پليس فتا شهرستان قائمشهر قرار گرفت .

وي افزود: پس از انجام تحقيقات فني و پليسي ماموران موفق شدند متهم به نام «پيمان . الف» را شناسايي و با هماهنگي مراجع قضائي در اقدامي غافلگيرانه وي را دستگير کنند.

 سرهنگ قدمي در ادامه تصريح کرد: متهم به مدت 6 سال به عنوان معلم خصوصي شاکي بوده است ولي به دليل اختلافات خانوادگي پيش آمده عکس و شماره تلفن وي را در سايت اجتماعي فيس بوک قرار داده تا از وي انتقام بگيرد.

وي با اشاره به اينکه متهم پس از تشکيل پرونده به مرجع قضائي معرفي شد،خطاب به کاربران سايتهاي مجازي هشدار داد: مراقب عكسها و تصاوير خصوصي خود بوده و به هيچ عنوان عكسهاي شخصي و خانوادگي خود را در شبکه هاي اجتماعي يا در اختيار ديگران قرار ندهند.

منبع خبر: مردم سالاری

جدید ترین مطالب سایت