فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

تقویت شرکت‌های دانش‌بنیان از اولویت‌های دولت است

رئیس جمهور تقویت شرکت های دانش بنیان را از سیاست ها و اولویت های دولت برشمرد و حضور موفق کشور در رقابت جهانی را در گرو توسعه شرکت های دانش بنیان دانست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل ازپایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، جلسه هیئت دولت عصر یکشنبه به ریاست حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهوربرگزارشد واعضای دولت به بحث و تبادل نظر پیرامون مهم ترین مباحث و مسائل روز کشور پرداختند.

دراین جلسه معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور گزارشی درخصوص سیاست های اقتصاد دانش بنیان به هیئت وزیران ارائه داد.رئیس جمهور در این جلسه، تقویت شرکت های دانش بنیان را از سیاست ها و اولویت های دولت برشمرد و حضور موفق کشور در رقابت جهانی را در گرو توسعه شرکت های دانش بنیان دانست و بر تجاری سازی و برندسازی و عبور از مقاله نویسی تاکید کرد.

روحانی ضمن تاکید بر مطالعات بنیادی و حرکت در مرزهای دانش، تمرکز هر چه بیشتر بر زمینه های کاربردی به ویژه در مورد مسائل و نیازهای روز کشور از قبیل آب، برق، انرژی های نو، فناوری نفت و گاز، محیط زیست، دارو و پزشکی را ضروری خواند.

رئیس جمهور بر بهره گیری از همکاری های کشورهای دیگر در شکل دهی و توسعه شهرک های علمی تاکید کرد و حمایت جدی دولت از شرکت های دانش بنیان را اعلام و کلیه دستگاه های اجرایی را به همکاری با معاوت علمی و فناوری رئیس جمهور در این مورد توصیه کرد.درادامه، گزارش بنیاد مسکن انقلاب اسلامی درباره وضعیت مسکن روستایی به دولت ارائه شد.

هیئت وزیران جهت نوسازی و بهسازی 200 هزار واحد روستایی در سال 1393 با اختصاص سقف 150 میلیون ریال تسهیلات بانکی برای هر واحد موافقت کرد.دولت با اختصاص مبلغ 651 میلیارد ریال اعتبار جهت بازسازی و جبران خسارت و کمک به بازسازی واحدهای مسکونی شهری و روستایی و تامین لوازم خسارت دیده ناشی از زلزله اخیر در استان ایلام موافقت کرد و با تصمیم دولت مبلغ یک هزار و 657 میلیارد ریال تسهیلات بانکی ارزان قیمت نیز به آسیب دیدگان ناشی از این زلزله اختصاص یافت.

جدید ترین مطالب سایت